Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék ilyen hajat...

Hogyan tudnék ilyen hajat csinálni magamnak. Fogós kérdés fodrászoknak. (valaki írja le nekem pontosan)?

Figyelt kérdés

Ezt a két frizurát szeretném megcsinálni, de soha nem jön össze. Hasonló még csak csak... van valami ötlet? Fodrászok előnyben :)

1.) [link]

ez volt a könnyebbik :D

2.) [link]


[link]


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. ápr. 22. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok tupír, hajakk, eleve jó minőségű haj, és hat kéz, valamint hogy hátul is legyen szemed. Sztem örülj, ha hasonlót tudsz magadnak, de ez még egynémely fodrásszal is csúnyán kifogna. XD

De hátha valaki okosabb. Viszont egyik se egy hétköznapi frizura, alkalmakra meg tuti találsz valakit, aki megcsinálja. :D

Blair haja amúgy nem nehéz, csak rögzíteni, magadnak úgy, hogy tartsa is, meg ne is látszódjon a csat. :S

Serena haja egyszerűbb, csak kicsit aprólékosabb, szontén tupír, eleve szárítsd úgy, sőt, ezt inkább búra alatt szerintem, csavarókkal, aztán fonni, feltekergetni. :S Ezt se könnyű szépen megtűzni. Viszont ha a hasonló megy, akkor lehet, hogy már csak gyakorlás kérdése, szerintem kísérletezz.

2011. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elsőnél ha egyenes hajad van, hajsütővassal vagy hajvasalóval begöndöríted. Nem középen van a konty, ugye? A füled mögött tarkómagasságban összefogod a hajad, és felcsavarod kontyba, pár tincset kihúzol, hogy lazább legyen.

De nem a leírás, hanem a gyakorlás a lényeg.

2011. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ajánlom youtube-on Binosusume és MissChevious feltöltéseit, illetve Kandeejohnsonét :)
2011. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!