Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrzet kérdés (? )

Szőrzet kérdés (? )

Figyelt kérdés
Leborotváltam a nemi szőrzetem, de már bánom...sok idő míg visszanő? és nagyon fog szúrni?
2011. okt. 14. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Lány vagy vagy fiú?ÉS mért bántad meg?Sokkal higiénikusabb és szebb is.Amugy ne aggódj hamar vissza nő(sajnos a borotválás nm vmi hosszútávú dolog).

18/L

2011. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lány vagyok, de nem élek nemi életet, és jó ideig nem is fogok, és nagyon szúr, és amikor másodszor próbáltam borotválni, annyira fájt, hogy majdnem sírtam...és semmi baj nem volt eddig, csak valami rám jött...vagy csak a kíváncsiság hogy így milyen...
2011. okt. 14. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem sok idő, de addig szúrni fog. Egyébként ha többször borotválod, akkor egy idő után nem szúr. Én egyszer szedtem le teljesen, de úgy néztem ki, mint egy tízéves, nagyon utáltam. Azóta csak igazítom.
2011. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én se szedem le teljesen, mert nem is tetszik, meg természetellenes is, nem szeretem. Egy csíkot meg kell hagyni, az úgy esztétikus és természetes.

Egyébként ne aggódj, kb egy, másfél hét, amíg teljesen visszanő, de a szúrós növekedési fázis 3-4 nap alatt lemegy. Nem írtad hány éves vagy, ha még jó ideig nem élsz nemi életet, akkor teljesen felesleges leborortválni. Bőven elég, ha megigazítod olyanra, ami neked kényelmes és megfelelő.

2011. okt. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!