Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen festekkel érhetem el...

Milyen festekkel érhetem el ezt a szőke hajszint? Már régota vagyom iylenre? 21L

Figyelt kérdés

bocsi,h ide irom,de gondoltam,it több valaszt kapok:)

[link]

[link]



eddig 3x festettem a hajam,mind3 csibesarga lett.

arra gondoltam,h kallos szőkitőport hasznalnam. de nemtudom hogy hogyan kellene. festekhez keverni? vagy csak egyszerüen vizhez? és mekkora az esely rá,hogy leegeti az egesz hajam a töveig?:S mert eleg vekony szalu a hajam...

és ha mondjuk vennek egy festeket,amiben van szőkitőopor,és befestenem a hajam rendesen. és neadjisten csibesarga lenne...vennek meg 1 festeket,abbol pedig ugy csinalnam,h kevesebb festek,és az egesz szőkitőpor hozaadasa...

nagyon karos lenne? kerlek segitsetek,mert mar nagyon regota szeretnek ilyn hajszint... előre is köszi szepen:)

21L


2011. ápr. 22. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj fodrászhoz...
2011. ápr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi,de most nincs nagyon pénzem arra,hogy fodraszhoz menjek :/
2011. ápr. 22. 23:00
 3/6 anonim ***** válasza:

16%os hidrogénperoxidot kéne venned... azt ha jól emlékszem csak vízzel kell keverni, rá a hajra és kész. osztálytársam haját feketéről majdnem olyan szőkére szívta mint a képen amit mutattál (2 zacskó, egymás után felkenve) DE!!! rá 1 héttel kb, a fele letört... szóval óvatosan...


amúgy szerintem az jó megoldás ha veszel olyan festéket amiben van szőkítő, és rákened. de 2 hét alatt csak egy festéket, különben kikészül a hajad....

2011. ápr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

szoval fel haja odalett?:( szegény.. én is ettől félek,vagy attol,hogy az egesz leég...

és még az a gond,hogy nekem jövö het keddre kellene már az a hajszin ..

akkor mi legyen?:)

amugy köszi a valaszt

2011. ápr. 22. 23:08
 5/6 anonim ***** válasza:

pl. ezzel megpróbálhatnád


[link]


ott van a színeredmény is, ez barnából is elég jót csinál. (persze ez változhat, de nem lesz sokkal másabb) de ha nem találsz ilyet, akkor nézz bármilyen szőke festéket, csak az a fontos a színeredményes részt nézd meg, ami barnából is szőkét csinál az tuti jó lesz :)


hajrá sok sikert :)

2011. ápr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én barna eredeti hajszínről kezdtem .. Leszivattam sajnos egyszer. Muszáj volt. Aztán Palette XXL ilyen baromi világos szőkére :D Platina.. Hát először én is ilyen csibesárga lettem meg vöröses de aztán 2 után jó lett...Most ilyen a hajam,de megbántam.. Pedig sokat költök rá... Balzsam pakolásook..stb
2011. ápr. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!