Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Palette Delux szőke hajfesté...

A Palette Delux szőke hajfestékei közül melyiktől lenne a legvilágosabb a hajam? Tapasztalatok ezzel a festékkel?

Figyelt kérdés

A hajam valószínűleg sötétszőke, de előfordulhat, h barnás. Mivel már olyan régóta van festve, nem is emlékszem az eredetire. Mindig csak a lenövést látom, de az kicsi ahhoz, h jól megállapíthassam.


Kb. 4-5 éve ezt az árnyalatot használom:

[link]

Eddig, tök szép, fehéres volt tőle. De az utóbbi időben besárgultam. Utálom így, olyan igénytelen hatású. Ezért gondoltam, h váltok a Deluxra. Viszont nem tudom eldönteni melyiket válasszam ezek közül:

[link]

3 között vacilálok. Intenzív szőkítő(UIL), sarki ezüstszőke(218), fehérarany szőke(230).

Mindegyik mellett és ellen is szól valami. A szőkítő a legsötétebb hajra ajánlott, de szerintem az sárgít. Az ezüstszőke ugyan hamvas árnyalat, de a kép színe szerint sötétebbnek tűnik, mint a fehérarany, ami viszont meleg szín, így lehet az is sárgás inkább, mint fehéres.


Ti melyiket választanátok, h a legvilágosabb legyen a végeredmény, de semmiképp se sárgás?


Köszönöm a segítséget!


2011. máj. 9. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,

Sikerült vmi jó festéket találnod azóta? Én is szeretnék vmi jó fehéres színt.

2011. júl. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Nem. :( Kipróbáltam azóta a második linken lévő fehéraranyat, de az se szívta ki rendesen. Bár egész szép lett, de mégse az igazi. Múlt héten voltam fodrásznál, mondtam neki mi a gondom, erre sötétebb hajjal jöttem haza, mint amit itthon tudunk kihozni belőle. Pfff! Alig várom, h nőjön és újra festhessem! Két ismerős csajszinál is láttam most, h olyan színű a hajuk, mint amilyet szeretnék, úgyhogy megfogom kérdezni őket. Majd megírom neked is ha érdekel.
2011. júl. 6. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!