Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A KÖRÖMVIRÁG KRÉM jó a barnás...

A KÖRÖMVIRÁG KRÉM jó a barnás foltokra?

Figyelt kérdés

különböző elszinezédésekre,pigmentfoltokra?


esetleg tapasztalat?


2011. ápr. 23. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is olyan szerencsének örvendek mint te. Én még nem használtam, de nagyon agyalok rajta!

Én tavaly igazi kövirózsa oldattal kentem és elhalványította, de ha egy pici napot is kap, megerősödik.

Én is gondoltam a körömvirágra, mert olvastam Maria Treben könyvét és ő a barna napfoltokra csakis a körömvirágot ajánlotta.

Ki tudja melyik jó...én eggyel sem tudtam még eltüntetni h ne jöjjön vissza.

Megkérdezhetem h neked mióta van és hol és mekkorák?

2011. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem a lábamon van kb 1 éve és egy hegnek a maradványa
2011. ápr. 23. 15:03
 3/5 A kérdező kommentje:
és egy fél tenyérnyi
2011. ápr. 23. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem,pigmentfelhalmozódást csak kozmetikában vagy egy vegyület segítségével lehet eltávolítani.A vegyület is a melanint roncsolja szét így eltűnik.Otthoni megoldás erre nincs.
2011. ápr. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor örülj neki kérdező, hogy nem az arcodon vicsorog. Amúgy ezek a lézeres és egyéb roncsoló kezelések nagyon sok pénzbe kerülnek és nem biztos hogy nem újul ki újra. Amikor napozol, ragaszd le a foltot, így hozzá tudsz barnulni, de fényvédőzd ha éppen nem napozol.
2011. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!