Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni barna foltokra...

Pattanás utáni barna foltokra van valamilyen gyógymód?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok hasonló kérdés van, de nem hagy nyugodni ez a probléma. Szóval, hátamon kivakart pattanások után barna foltok maradtak vissza. Ezeken segíthet a neogranormon, vagy teljesen felesleges kenegetnem vele a hátamat? A napozás ilyenkor árt vagy inkább használ?

Köszönöm a válaszokat előre is.


2011. máj. 31. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a homlokomon vannak, vagyis lassan azt mondhatom, h voltak... Hallottam a gyümölcssavas hámlszatásról, amit én itthon is kipróbáltam. Itt egy link, h milyen gyümölcsöket használj: [link] - én konkrétan a citrom és az almalevét kifacsartam és összeöntöttem, ezzel lekenem a bőröm és úgy 5-10 percig rajta hagyom. Nekem látszólagos a hatás. Bár már most veszélyes, mert nagy ereje van a Napnak...
2011. jún. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, végre valaki:)


Nagyon szépen köszönöm, mindenképp kipróbálom, sokat nem veszíthetek...

2011. jún. 7. 22:07
 3/4 anonim válasza:
Dettó ugyan ez a problémám, szeretném megkérdezni, használt valamit az 1. válaszoló módszere?
2012. jún. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy ilyen későn válaszolok.

Igen, azóta egy darab sincs a hátamon, az arcomat is kenegetem néha-néha és ott is eredményes. Egy hátránya, hogy csíp, de ez engem különösebben nem zavart sosem, eléggé elszánt vagyok/voltam.:)

2012. szept. 1. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!