Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak nekem tetszik a fehér...

Csak nekem tetszik a fehér bőr? Szerintetek csúnya?

Figyelt kérdés

Fehér bőröm van,de valahogy nem szeretném,hogy kreol bőröm legyen.Ez az egyetlen "szépséghibám" ami tetszik.Sajnos még senkitől nem hallottam,hogy szép a fehér bőr.A barátnőim is azon "versenyeznek" minden nyáron,hogy ki a barnább és mindenkitől azt hallom,hogy milyen szép barna,nem pedig,hogy milyen szép fehér bőr.Ezt annyira rossz hallani,mert még ha nekem tetszik is mindenki azt sugallja,hogy légy csokibarna.

Nektek erről mi a véleményetek,tetszik nektek vagy inkább a barna?


2011. ápr. 23. 17:03
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
84%
Szerintem is a fehér bőr szép. Nekem is fehér a bőröm, és szándékosan vigyázok is, hogy ne barnuljon le. A barátnőm is egyetért velem, szóval nem vagyunk olyan kevesen.
2011. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
Én is hófehérke vok, csak nem tetszik. Nehezen fog meg a nap. Nekem midenki azt mondja non fehér vok nem járok én napra?Ha lenne kicsi színem azért annak örülnék.Amúgy van akinek ez áll jól! Neked valószínű jól áll ha tetszik! :)
2011. ápr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nagyon tetszik a fehér bőr, az olyan finom és nőies :)) Az enyémnek bezzeg tök hülye színe van :S


(Én meg egyébként a kis melleimmel vagyok így :D Imádom, hogy még az A-kosaras melltartó is nagy rám! :D)

2011. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Én is nagyon fehér bőrű vagyok és pont ugyanabban a cipőben járok, amiben te. Pár "nagyon okos" ember meg is szólt a bőröm fehérsége miatt, de különösebben nem kötöttek le:) Én imádom így a bőrömet, sztem nagyon is szép a fehér bőr. Mellesleg, sokan azért barnítják, mert ez a menő és így akarnak kitűnni, pedig, ha már a kitűnésnél tartunk, akkor a fehér bőrűt hamarabb megnézik a sok csokibőrű között(aztán persze mindenki más véleménnyel van róla, de ezeket nem kell felvenni). Úgy gondolom, hogy szoliba járni pedig nem jó dolog, mert nagyon tönkrevágja a bőrt és nem is marad meg a hatása. Azzal viszont semmi bajom, ha vki kifekszik a napra, mert szeretne egy kis színt a bőrére, de csak mértékkel. Szóval én azt mondom, hogy a fehér bőr is minimum olyan szép, mint a barna.

2011. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
Ez, hogy mindenki igyekszik minél barnábbnak lenni csak egy múló divat. Van, aki szebb barnán, de van aki sokkal rondább lesz az által, hogy lebarnul, ráadásul aki sokat napozik annak sokkal hamarabb fog öregedni a bőre. Nagyon szép tud lenni a fehér bőr is, nem kell mindenben a barátnőidre hallgass.
2011. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%

Akkor most megnyugtatlak. A fehér bőrnél nincs szebb, gyönyörűbb!

Sosem láttam még barnabőrű lányt, aki tetszett volna. A szolisoktól egyenesen rosszul vagyok.

Rengeteg férfi van, aki a fehér bőrt kedveli, nyugi. Csak ne a discosok között keresgéld őket :)

2011. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
El se tudjátok képzelni mennyire örülök,hogy még van valaki velem egy véleményen.Talán azért is tetszik,mert én amúgy kicsit különc vagyok,nem szeretem ha olyan vagyok mint mindenki más:D.Igazából máson szép a barna bőr nagyon is,de én nem kérek belőle.Nem hallgatok a barátnőimre amúgy,épp ezért meg sem fordulna a fejemben,hogy szolizni menjek,védem is nagyon a bőröm,mert még ha tetszik is nagyon érzékeny.
2011. ápr. 23. 17:25
 8/24 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is fehér bőrőm van és tetszik is.Nagyon sok lány most azér jár szolizni hogy barnák legyenek.Szerintem azis eléggé undorító hogy egy szőke hajú lány természeten festett, még szolizni is eljár.Nagyon utálom az ilyen szőkeségeket aki nagyon barna.
2011. ápr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%

Én nem vagyok annyira fehér bőrű, de tavaly nyár óta direkt kerülöm a napot. Ez csak annyit jelent, hogy nem napozok, nem vagyok hosszú ideig napon.

Szerintem a fehér bőr sokkal szebb, mint a barna. Én ilyen is szeretnék maradni. :)

2011. ápr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Na meg szőke is vagyok(természetes) még egy ok,hogy nem kell barna legyek:D

Azért nem gondoltam,hogy ennyi pozitív választ kapok,nagyon köszönöm.Most nőtt is az önbizalmam:D

2011. ápr. 23. 17:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!