Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválják-e a fiúk a hónalju...

Borotválják-e a fiúk a hónaljukat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 15:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%

Én hallottam olyanról, aki igen, de szerintem az olyan undorító!!!!!....

Egy fiú legyen természetes, ne b*zis...:)

2009. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem igenis borotválják ők is, úgy sokkal jobban is néz ki, meg a nagy melegben nyáron legalább nem csöpög belőle az izzadtság. Mellesleg ettől senki sem lesz b*zis.
2009. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
Háát én mostanában szinte csak olyat látok aki borotválja,de nekem sem teccik :S.Nem azt mondom h pl ujjatlanban lógjon a szőr belőle.De ne legyen teljesen csupasz.
2009. márc. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%

BOROTVÁLJÁK!

Hála az égnek! A szőr a hónaljon undorító és büdösödik is. Ha az én párom nem borotválná, éjszaka megtenném én.

2009. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
szerintem is a nagy többség borotválja és nem b.zis egyáltalán hanem ápolt szerintem.
2009. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
én fiú vagyok és borotválom. de nem feltétlenül undorító a szőrös hónalj, leginkább attól függ, hogy mennyire az. bár én magamon nemnagyon szeretem a szőrt (főleg a hónaljamon), de van akinek jól áll.
2009. márc. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is borotválom,de az enyém nagyon szőrös.Régebben nyírtam,de most már leszedem.
2009. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ma már egyre többen borotválják a férfiak közül is a hónaljukat.

És hülyeség az, hogy b.zis. Nem ettől lesz valaki meleg, értsétek már meg :D


Én vagy teljesen leborotválom mindig, vagy ha kicsit unom már, hogy annyira csupasz akkor pár napig hagyom, annyi idő alatt nem nő meg, csak kicsit borostás lesz és úgy férfias, de mégse dzsungel és nem ápolatlan :)

2009. márc. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
Sztem is borotválják mert a bátyám (18) borotválja meg még sokan mások is...de olyan srácról is tok aki a lábát is borotválja de az már durva xD szal igen és az nem ciki...sztem ez olyan mint a lányoknál...tisztábbnak érzik magukat ;)
2009. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
Az ismerőseim borotválják, én nem, de csak azért nem, mert nagyon gyér és kevés, nem érdemes hozzányúlni. Ha dúsabb lenne, borotválnám.
2009. márc. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!