Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » LÁNYOK! Akik borotválják a...

LÁNYOK! Akik borotválják a combjukat, hátul is leszoktátok szőrteleníteni a lábatokat? (Nekem szőke a szőr rajta meg elég kevés, de mégis zavar. )

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Én csak akkor ha látszik.De ne borotváld le ha kevés és szőke mert akkor megerősödik és akkor már le kell szedni.
2011. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én le szoktam szedni azt is, mondjuk nekem nem szőke. Amúgy meg én mindig úgy szoktam ilyenkor dönteni, hogy lehet-e érezni, hogy szőrös, vagy sem. Ha megsimítod és érzed, akkor én leszednem, mégpedig azért, mert ha a combod egyik oldala teljesen sima, utána meg érezni, hogy van ott szőr, az kicsit fura.
2011. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De ha kevés, akkor ne szedd le.
2011. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Átgondolom akkor, hogy mi legyen:/:D Most fogok külföldre utazni, aztán nem tudom mit csináljak, mert valamilyen szinten idegesít hogy ott van.

Köszönöm, hogy segítettél!;)

2011. júl. 6. 15:36
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! :))
2011. júl. 6. 15:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar és jobban éreznéd magad nélküle, akkor gyantáztasd le. Én nekem nem szőke, inkább barna de nagyon vékony és pelyhes. Napfényben csillog, de amúgy nem látszik. A pasim imádja, szerinte szexis. :D
2011. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!