Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gillette Venus Embrace női...

Gillette Venus Embrace női borotvát használhatnak férfiak is?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha neked bevált akkor persze.

Igazából csak színre van különbség és annyiban, hogy a férfi borotvákat nagyrészt az arcra tervezik a nőit pedig láb, hónalj ilyen területekre. Tehát jobban követi a tested vonalát, pl a térd hátsó részénél.

Én női és férfi borotvát is használok, általában olyat veszek ami akciós vagy ami a legközelebb van hozzám és jónak tűnik. Általában Gilettet veszek, szerintem ez a legjobb.


Egyébként miért a fent említett borotvát akarod használni?

Én még nem próbáltam, de feltételezem, hogy jó ha ezt akarod használni. :)

2011. ápr. 24. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, elég jó, kb 2000 forintba kerül maga a borotva, 4 darab penge meg kb 4000 forint.
2011. ápr. 24. 22:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor lehet, hogy majd teszek vele egy próbát.
2011. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én most vettem ilyen Venus Embrace-t.. LÉcci, megtudnád mondani, hogy kb. mennyi ideig volt jó? Mármint meddig tartott a simaság? Légyszi, ha tudsz válaszolj! Köszi! :)
2011. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsónak: április végén vettem, és még mindig jó, hetente 3-4szer használom
2011. jún. 3. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!