Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Henné Color termékekről...

Henné Color termékekről tapasztalat?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom, hogy festéket vagy port válasszak ha végül emellett döntök. Lenő vagy kikopik? Hosszú hajra melyikből mennyi kéne? Köszi a segítséget :)


2011. ápr. 24. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem évekig volt ilyennel festve. Ha kimész a napra gyönyörű féne van, jó illatú, könnyű használni.

Kb annyi van benne mint egy átlagos hajfestékben.


Kikopni nem fog teljesen, de valamivel átmenetesebben, egyenletesebben nő le mint a festék.

2011. ápr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én rendszeresen használom a rézvörös színűt, már 1 éve. A port preferálom, az nekem valahogy még természetesebbnek tűnik, mint a tubusos verzió, mert abszolút semmi más adalék nincs benne, csak a növény pora. Folyamatosan kopik, így mikor nő, egyáltalán nem feltűnő a lenövés. Én azt csinálom, hogy havonta tőfestés, és 2-3 havonta egész festés. (Nyáron inkább 2 havonta, mert a klóros víz és a nap durván kiszívja a színét.) Nekem hátközépig érő hajam van, teljes festéshez kb. 2/3 doboznyi port használok fel, a maradékból pedig egy tőfestés még kijön. Átlagos mennyiségű hajam van. Én azért szeretem nagyon, mert természetes színt ad, sokan akik nem ismernek, eredeti vörösnek hiszik a hajam, és nemhogy nem károsít, de gyönyörűen ápolja a hajat. Én tényleg csak ajánlani tudom!

2011. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én közbeszólnék egy kérdéssel az előttem válaszolóhoz, aki rézvörös színűt használ: milyen színű eredetileg a haja? Mert az enyém barna, olyan nem túl sötét, nem túl világos fajta, és kíváncsi lennék, milyen lenne a rézvörös hennával. Bár az enyém most Londa hajfestékkel van festve, szóval nem tudom, hogy ezzel együtt mi a teendő :D
2012. jún. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!