Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Master...

Mi a véleményetek a Master Nails termékekről? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Kifejezettem a műkörmös (porcelán) termékek érdekelnének.
2010. szept. 21. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarok kötözködni de már a márkából elég nyilvánvaló volt, hogy mi után érdeklődsz. Bár lehet pont ez árulja el, hogy valószínűleg kezdő vagy... Na mindegy..

Ezt a márkát én nem szeretem. De Crystal Nails porcelánok nagyon szépek, jó velük dolgozni, bár szerintem aki porcelánozni tud az bármivel tud, ha jó az anyag. De ha gyakorolni szeretnél, inkább próbálj ki neve nincs márkákat.Egyrészt mert sokszor ugyanolyan jók minőségre a liquidek és a porok is, másrészt fele annyiba kerülnek mint pld a Crysat cuccok. Ha szereted a porcit próbálj ki lapított és hengeres ecseteket is, szerintem a hengeres jobb, de ezt is embere válogatja. Ha egy anyag nem tűnik túl jónak akkor is használgasd, mert a rossz anyagokból lehet a legjobban tanulni. Ha márkákat szeretnél olcsókat amik jók is: Esthetic (ennek a liquidje nagyon jó csak figyelj, hogy blue (ez a levegőre kötő) vagy clear(ez az UV-ra kötő)mert a csomagolás ugyanaz, Ruo Yan, Absolute Nails. A Moyrának pedig a zseléit tudom ajánlani,ha a porcelánt szereted jobban ezt a zselét akkor is imádni fogod: Exelence builder clear. Nem folyik, hanem majdnem mint a porcelán ott marad ahova rakod, ívet is gyönyörűen lehet vele építeni, egyszerre 5 ujjat simán megfolyás nélkül fel lehet dobni anélkül, hogy közben UV-znod kellene meg arra figyelned hogyan tartja a vendég a kezét. Hja igen, ha tényleg kezdő vagy hát egy kalappal mert kevés az esély, hogy ebből megélj mostanában kezdőként. Remélem tudtam segíteni.:) Hajrá!

2010. szept. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszodat. Nem akarok én ezzel komolyabban foglalkozni, csak hobbi... meg csak a saját kezemen ügyködök :-)Még egyszer köszi a tanácsokat :-)
2010. szept. 30. 14:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. Nem a kedved akartam elvenni, de tisztában kell lenni azzal, hogy túl sokan vagyunk, sok a kontár,kevés a minőségi ár/érték arányos munka. Ez eredményezi azt is többek közt, hogy bármilyen tehetséges is egy kezdő nem sok az esélye, hogy ebből megéljen, főleg nem mostanában, amikor szinte luxusnak számít sok nő pénztárcájának a műköröm. Én egy 70 fős csoportban végeztem anno. Ebből kb 10-ünknek van ebből a megélhetése hellyel-közzel, és ha 3-an le tudunk tenni minőségi tartós és szép munkát, sőt pedikűrözni csak ketten pedikűrözünk, gyógypedikűrre tudtommal eddig csak én jelentkeztem továbbképzésre..Na ez a baj. Ezeket az arányokat nem szokták nagy dobra verni a képzéseken.:( Ez egy nagyon szép szakma összességében, de csak "szerelemmel" érdemes csinálni. Azért sok sikert, ha csak magadnak csinálod akkor is sok örömöd lesz benne!:)
2010. okt. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát tisztában vok vele, hogy nem lehet belőle megélni... Sztem a "kontárok" elveszik a lehetőséget a tehetségesektől is... mivel ha a vendégnek egyszer rossz tapasztalata van a műkörömmel kapcsolatban... akkor lehet h nem megy többet körmöshöz... mert azt hiszi, hogy mind ilyen...
2010. okt. 2. 17:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Jól látod a helyzetet-részben ez is ok..Rengeteg olyat engednek ki akit nem volna szabad. A minap is összefutottam egy olyan ocsmány körömmel. Nem volt időm az egyik vendégemre aki elment máshoz, még aznap felhívott, hogy csúsztassam be valahova minimum annyira, hogy leszedjük. Az ilyen vendégnek is csak gratulálni tudok, de a körmöst legszívesebben felhívtam volna, hogy hol az anyjába végzett, a Holdon talán?! Na de ez a vendégem sem megy többet máshoz. A másiknak meg az előző körmöse átfúrta a saját körmét a géppel, a harmadiknak egy kezdő úgy rakta fel az építettet, hogy elrohadt 2,5hét alatt a műköröm alatt a körme szép csendben többek közt mert a csaj kihagyta pld, az előkészítő anyagokat. Igen ez is baj.

Másik részben pedig rettentően telített a szakma. Ha csak egy komolyabb iskolát veszek, akik nagyüzemben "okádják" az új körmösöket egy héten 2, kb 60-70 fős kezdő csoport fut, (+ a többi kisebb továbbképzéses-lehúzós csoport)4 hónapon keresztül folyamatos átfedéssel soha nincs náluk olyan,hogy nincs 2 párhuzamos csoport..az durván azt jelenti, hogy egy év 12hónap, kb 3x2 csoport minimum levizsgázik 50-50 az egy iskola kihányt egy évben minimum 300 új körmöst. Na ez a legnagyobb baj. Amíg én kiszenvedtem 98%-ot külön orvosi dicsérettel végeztem, és a mai napig csak tanulom a különböző orvosikat hozzá, addig a java levizsgázik itt-ott a körömegység részeiből...Na ez a másik baj.

Nem vagyok indiszkrét melyik sulinál tanulsz?(tanultál?)

2010. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én orvosnak készülök, körmözést nem tanulom sehol mondom csak "játszani" szoktam vele itthon magamnak. Csak volt már nekem sokszor és eltanultam, hogyan készül. És amikor szabadidőm engedi, akkor elszórakozok vele itthon. De nekem ennyinél ki is merül. Az én körmösöm egyébként azt mondta (ő is szokott oktatni) hogy kénytelenek átengedni sok körmöst a vizsgán, mert nagyon sok pénzt fizetnek ki érte... de nekem az a véleményem h egy gyorstalpaló tanfolyamon nem lehet úgy elsajátítani a technikáját (pláne meg annak akinek nincs kézügyessége) hogy azért pénzt kérhess és garanciát vállalhass rá.
2010. okt. 4. 10:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Teljesen jól látod. Nagyon sokat úgy rúgnak át. Én gyógypedikűrre járok még pluszba, pont tegnap beszélgettünk az oktatómmal (mert ez már egyéni képzés hála Istennek)a képzések színvonaláról...Na mindegy. Ez van.

Ha kérdésed van bármivel kapcsolatban szólj, szívesen segítek.:)(Csak tedd utána Master Nails mert akkor tudni fogom,hogy Te vagy. Szió!

2010. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :-)
2010. okt. 6. 08:49
 9/9 wprodukcio válasza:
Én is használok masternails termékeket és nem volt vele soha semmilyen gondom, nyugodtam kipróbálhatod mert ár érték arányban nagyon jó
2014. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!