Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőrtelenítsek intim...

Mivel szőrtelenítsek intim területen? Fontos!

Figyelt kérdés
a borotvátol -akármilyen drágát és jo minőségűt is veszek, amit borotvazselével kb. hetente 1x használok- mindig csunyán kipattogok, és 1nap után elkezd szurni a visszanövő szőr. a szőrtelenítőkrémekről olvastam hogy ide nem ajánlatos használni őket, ráadásul ezek is csak 3napig tartanak, és eléggé drágák is. a hideggyanta nem szedi le innen a szőrt, a meleggyantát pedig magamnak nem tudom megcsinálni. kozmetikushoz nem akarok menni. epilátorral pedig iszonyatosan fáj, azt csak a lábamon bírom ki. mit csináljak?:S
2011. ápr. 25. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
magadnak is meg lehet csinálni, mondjuk én sem tudom jól meleggyantával, szóval kozmetikushoz járok...
2011. ápr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok mint te,úgyh várom a válaszokat.Bár é most a kozmetikuson gondolkozok...
2011. ápr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én villanyborotvával szoktam fürdés után szárazra törölve mert akkor már felpuhula szőr.


A sima borotvától azért pattog ki szerintem mert felkaparja a bőr felső rétegét is, míg a villanyborotva nem.


Nekem sosem pattog ki, igaz nem is totál csupasz, pici mindíg marad, de csak pihék.

2011. ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Borotválom, de gondolkodtam azon, hogy gyantára váltok, főleg most, hogy nyáron nem szabad majd hagynom, hogy a bikinivonalam kicsit is bökős legyen és kipattogzott:S

Szerintem én itthon próbálkozok majd hideggyantával. Epiláltam is már a nagy részét(persze ott beljebb maradt a borotva) de nekem is iszonyatosan fájt mindig és meg sem éri mert nekem így is elkezd kinőni 1,5 hét után, úgyhogy nagyon nem bír ki 3-4hetet:D Amúgy a kozmetikusnál lehet kérni teljesen csupaszra is, tehát, hogy ott beljebb is legyantázza? Nem ciki, hogy ott nyúlkál?:S Vagy hogy zajlik ez?


19/L

2011. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem ciki, ez a dolga:) Látott már előtted is nem egy női nemiszervet, ő ezzel dolgozik, már rég megszokta:)

Kérdező, hogy kérdésedre válaszoljak, szerintem a gyanta a leghatásosabb. Gyors, sokkal kevesebb fájdalommal jár mint az epilátor. Egyetlen hátulütője (számomra legalábbis), hogy drága, és ritkán engedheti meg magának az ember lánya.

Én különben epilátort használok, lassan a testem egész felületén, és imádom :) Hónalj, alsó lábszár, comb, kar... Mindenhol kiváló, hetekig nincs gondom a szőrtelenítésre. Intim területen még nem próbáltam, de már csak az maradt hátra, és mivel a borotvát utálom, a gyantát nem engedhetem meg, marad az epilátor (az ingyen van:D)

2011. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!