Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szörtelenítsek? Minden...

Hogyan szörtelenítsek? Minden lehetséges verziót kipróbáltam, de egyik se az igaz. SOS.

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Elég erős a szőr a lábamon, de a combomnál nem. A bőröm elég érzékeny. A krém ezért kihúzva. A gyanta semmit nem ér, az epillátortól meg pöttyös marad a lábam, amíg ki nem nő a szőr újra. Maradt a borotva, de az meg nem valami jó, naponta kell csinálnom + sehogy sem lesz sima...

Kozmetikust meg ezekt ne is írjátok. Nincs rá pénzem..:(


2011. aug. 19. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Próbáld meg szikszalaggal. Úgy hírlik, elég hatásos.
2011. aug. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát pedig csak ezek vannak, válaszd ki az, amelyik a legkevésbé fájdalmas, ha meg nem vállalod be, akkor ez van.
2011. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első...szívesen kibíróbálnám a javaslatod a hajadon...

csak gondoltam tudtok valami tippet adni, valami krém vagy vmi, de mindegy..

2011. aug. 19. 20:19
 4/10 anonim ***** válasza:
"A gyanta semmit nem ér" Azt úgy hogy? Nem lehet, hogy még nem voltak elég hosszúak a szálak, hogy kitépd?
2011. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

A gyanta miért ne érne semmit?

Szerintem csak a kifogásokat keresed.A gyanta is max jobban fáj valakinek.De igen is ér valamit.Vegyél csak hideg gyantát.Mind amit felsoroltál ennyi a lehetőség.Biztos hogy valamelyik beválik csak éppen finnyás vagy vagy valamelyiktől félsz.

2011. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

pedig a gyanta a leghatásosabb,kozmetikus tudná jól megcsinálni,viszont írtad h nincs rá pénzed.

nem tudom hallottál e a cukorgyantáról?egyáltalán nem fáj és otthon is el tudod készíteni!

2011. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
hideggyantát nehogy vegyél!!! az tényleg egy rakás sz@r,semmit nem ér,főleg ha erős a szőröd...
2011. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem a levegőbe beszélek, vettem már gyantát és a szó legszorosabb értelmében semmit nem ért. Pedig a combomnál próbáltam ki, ahol nem is olyan erős a szőr, és megfelől hozzú volt a szőr, de egy szálat sem húzott ki. Pedig mindent úgy csináltam, ahogy kell, vagyis ahogy írva volt.
2011. aug. 19. 20:36
 9/10 A kérdező kommentje:

Ja és nem vagyok finnyás és nem félet egyiktől semi, hisz minden megfizethetőt kipróbáltam már.

A cukorgyantára meg rákeresek majd, köszi!

2011. aug. 19. 20:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a cukor gyantát :) Meg tudod te is csinálni otthon [link] Elsőre nem biztos hogy, sikerülni fog de másodjára biztosan :) Kicsit macerás :/ De egyébként szerintem jó nem is fáj annyira mint a gyanta :)
2013. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!