Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van extra hosszú hajú lány...

Van extra hosszú hajú lány (nő) ismerősötök?

Figyelt kérdés
milyen hosszú?
2011. ápr. 25. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem derékig érő gesztenyebarna hajam van :)
2011. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azok közül akiket ismerek nekem van a leghosszabb, combközépig érő. A csoportomban a főiskolán van legalább 5-6 lány derékig vagy majdnem derékig érővel, meg ezen kívül is sokakat ismerek, akiknek kb. ilyen hosszú. Úgy vettem észre, hogy ez a hossz még elég gyakori errefelé. Aztán minél hosszabb, annál ritkábban lehet találkozni vele. Csípőig érőt még látni párszor, fenékig érőt is néha, de az már ritka. Ami ennél hosszabb, az meg mint a fehér holló. Évente párszor szoktam fenék alá érőt látni. Amit élőben valaha láttam és a leghosszabb volt, az majdnem térdig ért, de nem volt valami szép. Be volt fonva és a vége el volt vékonyodva.

Egy hosszú hajas fórumról rengeteg embert "ismerek", akiknek extra hosszú. Csomónak térdig ér, van több is, akinek bokáig vagy földig.

2011. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Egyet sem ismerek. Szerintem haszontalan és nem is esztétikus. Az ilyen hosszó hajat nagyon sok évig kell növeszteni és mivel 7-8 évente kicserélődi a teljes hajzat, így evidens hogy megritkul mire megnő és így nem lesz dús. Ráadásul az ilyen fanatikus lányok többnyire nem is vágatnak a hajukból mert annyira megszállottjai a hajnövesztésnek.
2011. ápr. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért ritkulna meg? Akiknek nagyon hosszúra megnő a haja (értsd fenékig érőnél hosszabbra) azoknak az átlagosnál tovább él egy hajszála. És az sem igaz, hogy nem vágatunk, én szerintem gyakrabban vágatok mint az átlag. Havonta-2 havonta. Van olyan is, aki olyan mint amit írtál, de ne általánosítsunk.
2011. ápr. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
szép a hosszú haj...de már derékig érőt se növesztenék..egyszerüen annyira nem tetszik, hogy nem igaz...semmi tartása annak a hajnak már...szerintem...amúgy nincs extra hosszú haju ismerösöm...
2011. ápr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem kb derékig ért, de sajna le kellett vágatni,mert a vége már nagyon el volt töredezve.Most pont ugyanilyen hajam van csak pár centivel hosszabb:

[link]

2011. ápr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig gyönyörű a hosszú,és sajnálom,hogy kevés lány növeszti meg...Melyik az a hosszú hajas fórum?Akit élőben láttam a leghosszabb kb bokáig érő volt.
2011. ápr. 28. 21:54
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
www.longhaircommunity.com
2011. ápr. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia Rapunzel!jelölnél iwiw-en?"haj szépségverseny"örülnék,köszi.
2011. ápr. 29. 22:23
 10/10 jpeter1 ***** válasza:
A páromnak van extra hosszú. Az ő hajának kb az utolsó 20 centis része a földön fekszik, ha kibontja. Kibontva csak otthon szokta, mert húzza maga után a földön. Egyébként meg kontyban hordja.
2018. júl. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!