Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nek. Tek mennyi idő után...

Nek. Tek mennyi idő után multak el a pattanások ha minden nap ettetek egy kis élesztőt? Volt valami mellékhatás?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Akut hányinger, amikor megpróbáltam megenni. XD

Én csak pakolást használtam, az égvilágon semmit nem változtatott, de a szagától is kellemesen felfordult a gyomrom.

Azóta volt szerencsém bőrgombához, szóval nem kísérletezek élesztővel, állítólag nem ajánlott ilyen esetben, nem tudom mi igaz belőle, mi nem, de inkább nem kockáztatok.

Bocsi, de csak ennyit tok a kérdéshez fűzni.

2011. ápr. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
az élesztő kiváló a pattanásokra :) persze ez egyéntől is függhet (lásd előző válaszoló :P)
2011. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az élesztőt nyugodtan eheted, belsőleg jobban hat mintha az arcodra kennéd. Amúgy én is utálom a szagát, ezért úgy szoktam bevenni mint a gyógyszert :) gyors bedobom és megy a víz rá :)

Amúgy igyál sok vizet és kerüld a csipszeket!

Nem tudom hány éves vagy, ha most van a serdülőkorban akkor kicsit nehezebb a dolgod, mivel a pattanások az esetek 80 %ban hormonális okok miatt jönnek ki.

2011. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!