Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövekedés serkentőkről...

Hajnövekedés serkentőkről vélemény, tapasztalat? Rövid a hajam (vállig ér) és szeretném ha gyorsabban nőne, , esetleg valami hajcsepp ilyesmi?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bánfi hajszesz. Büdös, de hatékony. Dúsabb, egészségesebb és hosszabb lett a hajam egy 3 hónapos kúrától...
2011. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bost a Ricinus haj olajról olvasgattam,szerintem azt próbálom ki,,Ettől a hajszesztől mennyit nőtt a hajad??
2011. ápr. 26. 18:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ricinusozok, szóval mindenhol csak ezt ajánlom! :D Nekem 3cm/hó.
2011. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 3 hónap alatt olyan 5 cm-t nőtt. De előtte többet kellett vágni, mint amennyi nőt 2 hajvágás között, szóval előtte nekem nagyon gáz volt. Viszont a bánfi szárítja is a hajat, úgyhogy nekem a zsírosodó hajamra külön jó volt.


De a ricinusolajról is hallottam, majd lehet én is kipróbálom. Nem zsírosítja a hajat? Büdös? Hogyan kell használni? Mit tudtok róla?:)

2011. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja, első voltam.
2011. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én másfél hónapja kezdtem el használni a ricinus olajat. Használat előtt befestettem a hajam, hogy a lenövésről lássam, hogy mekkorát nőtt. Elkezdtem használni, méghozzá úgy, hogy 1 ek olajba (étolaj, olívaolaj) elkevertem két teáskanál ricinusolajat. Rákentem a fejbőrömre és a hajam hosszára (a hajam hátközépig ér, bőven elég rá ekkora mennyiség), becsavartam nejlonzacsiba, rátekertem egy törölközőt, és éjszakára rajta hagytam. Reggel lemostam úgy, hogy kétszer samponnal, egyszer balzsammal, majd szokás szerint formáztam (hajcsavarókkal, vagy csak kivasaltam)

Tapasztalat: nem töredezik a vége, gyönyörű fénye van a hajamnak

és nem utolsósorban egy hónap alatt 5 centis lett a lenövésem, úgyhogy nekem hatalmasat nőtt tőle a hajam.

Nem zsírosodott jobban, mint régen, Gliss Kur Satin Relax sampont+balzsamot használok, 8-10 naponta elég mosni a hajam, és akkor sem azért, mert zsíros, hanem mert már poros, mert sokat vagyok a szabadban a kisfiammal. :)

Régebben nem volt elég hetente egyszer mosni, mert a 6., 7. napon már zsírosodott a hajam.

Ezen kívül még szemöldökre és szempillára használom, a szempilláim is hosszabbak lettek tőle, és a ritka szemöldököm dúsabb lett tőle, elkezdtek pici szőke szálak nőni, amit befestettem tartósan, és láthatóan szebb lett az eredmény.

2011. ápr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, és nem büdös az olaj, nincs is különösebb szaga, gyógyszertárban pedig nagyon olcsón hozzá lehet jutni. Utolsó voltam.
2011. ápr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok, csak azzal egészíteném ki, hogy hazudnék, ha azt mondanám hogy nincs szaga. Olyan olajszag, nem kellemes, de nem is kellemetlen. Egy jó sampon elnyomja a szagát, de azért szoktam érezni. A barátnőm is folyton érzi a hajamon mikor megszagolja.
2011. ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hosszuukommentnek nagyon köszönöm,énis kipróbálom,mert hiányzik a hajam hossza:$:)) Többieknek is köszi,:))
2011. ápr. 27. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!