Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eddig szőke hajam volt, de...

Eddig szőke hajam volt, de kicsit mintha unalmas lenne. Azon gondolkodom hajszínt váltok, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ. Milyen színű a szemed? Hideg vagy meleg árnyalat? Neked mik a kedvenceid?

A vörös kicsit durva lenne a szőke után, de nagyon sok férfi akár tudat alatt irtózatosan szexinek és különlegesnek látja, nagyon gerjednek rá. A barnát sokan unalmasnak, de megbízhatónak tartják. A fekete szintén drasztikus lenne a hajnak a szőke után, de azt is nagyon szexinek tartják.

Nekem ami mostanában nagyon tetszik, aaaaz a Casting Creme Gloss vadszilva árnyalata. :)

2011. ápr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem rikító baunty kék szemem van :/ :)
2011. ápr. 27. 00:37
 3/7 anonim ***** válasza:
ehhez kéne egy kép rólad
2011. ápr. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen, maradjon...
2011. ápr. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is maradjon a szőke, de a szőkén belül is rengeteg árnyalat van.Szerintem világosíts/sötétíts rajta egy-két árnyalatot(:
2011. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy nagyon nagyon világos hamvas világosbarna? Az nagyon szexi és nem túl extra változtatás a szőkéhez képest.
2011. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na, maradjunk annyiban hogy FEKETE lett :DDD és már több mint 2 éve fekete vagy épp kékesfekete. és imádom :)
2013. okt. 6. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!