Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnék ilyen hajszínből...

Hogy tudnék ilyen hajszínből ilyet festeni? Otthon, nem fodrásznál.

Figyelt kérdés

Most ilyesmi színű a hajam:

[link]

És ilyet szeretnék:

[link]


A sima, boltban kapható hajfestékek leszívják a színét? Vagy fodrászkellékesnél vegyek valami világosítót?


2011. ápr. 28. 11:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem pont ilyen színű a hajam, mint Wolf Katié.


amúgy a hajad( a mostani) festett vagy eredeti?

Mert akit mutattál csajt, annak festett haja van.

2011. ápr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem is festett. Az eredeti sötétebb egy kicsit a mostaninál.
2011. ápr. 28. 11:52
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
a bolti befogja :)
2011. ápr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

első vagyok. az baj, mert akkor nagyon nehéz lesz megcsinálni, mert sötétre festett hajból nem lehet szőkét csinálni elsőre:S Szóval előtte le kell szívatni.


Nekem az eredetim világosbarna:

[link]



És használok rá sima bolti hamvasszőkét. És harmadszori festésre pont hasonló, mint a Katié, én nem erős szőkítőkkel szőkítem, mert akkor már hidrogénszőke lennék, de így boltival csak fokozatosan szőkül.


Szóval: akarod kiszőkíteni, segítek ha kell:)

2011. ápr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ne higgy a másodiknak, mert sötétre festetett nem fog be egy bolti festék sem!

azt előtte színteleníteni kell vagy szőkíteni (szívatni) és utána lehet szőkével festeni.

2011. ápr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

miért ne lehetne hinni nekem?

Nekem befogta.... festett sötét barna hajamat a aranyszőke festék... ez sem platina hanem barnás szőkéses..-.-de ok.. szivasd le ba.sz.d el a hajad.. :) én is régen jól jártam leszívattam azt azóta is szenvedek h helyre hozzam

2011. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
A bolti is tud pár árnyalattal világossabat festeni a gond az hogy a hajad vöröses igy ha rákened a szökét világosabb lesz úgyan de a vörös át fog ütni szerintem mindenképp le kell szivatni eléggé kárositja a hajat elsöre sztem bízd fodrászra utána már festheted magad is
2011. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ne kend rá a bolti szőkét. Rengetegszer festettem a hajam, szinte nincs olyan, ami ne történt volna vele...szóval én értek hozzá.

Ha ráteszed a bolti szőkét, akkor az lesz, hogy bevörösíti a barna hajad, a lenövésed, pedig kiszívja szőkére, úgyhogy szép sáv lesz a fejed tetején.

Leszívva volt már a hajam, nem nem b*szta el, kedves előttem okoskodó nagyokos... Kicsit jobban töredezett, mint egyébként, ezért inkább nem vasaltam, úgyhogy nem ment menthetetlenül tönkre. Viszont nem tudom rendesen visszafesteni barnára, mert folyton ledobja, és itt-ott kibújik alóla szőke. Pedig én sem voltam szőkébb, mint Wolf Kati (kb olyan voltam).


Amit ajánlok, az a colour b4. Ha nem volt szőkítve a hajad, akkor visszaállítja az eredeti színét, leszedi a barna/vörös festéket. Szedd le a hajadról a barnát, aztán 1-2 hét múlva próbálkozhatsz a bolti hamvasszőkével.:)

2011. ápr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
FODRÁSZ!!!
2011. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Festék festéket NEM világosít.....fogalmaa sincs hogy annak a válaszolónak aki festett barnára kent festett szőkét hogy a pikulába fogta be mert kémiai képtelenség.


Először szívatni kell mindenképp, mert a festék színpigmentjei nem világosítanak festéket, csak befednek, de csak náluknál világosabbat!

Nekem is sötétbarna festettből lett szőke, fodrász által, mert otthon fél évig küszködtem és kentem rá minden szirszart hátha, de nem. Jobban utánatanultam a dolgoknak és már tudom miért nem. Szóval fodrász! Ő vagy leszívja, vagy leradírozza, eldönti hogy hogyan egyszerűbb a te hajadnál. De ha otthon ráfested ezt a szőkét, akkor semmit nem ér, csupán a lenövésedet befogja majd de ennyi...

2011. ápr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!