Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont használjak ha...

Milyen sampont használjak ha zsíros a hajam? (15/L)

Figyelt kérdés
Hetente 3szor mosok hajat és már nagyon elegem van belőle. Anyukám vett egy csalánsampont kifejezetten ilyen hajra de nekem egyáltalán nem segített.
2011. ápr. 28. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. A hajad azért zsírosodik ennyire mert túl sok inger éri(pl. a fésű fogai, a haj piszkálása, stressz, gyakori hajmosás). A csalán sampon szerintem jó lenne a hajadra, csak próbáld meg lecsökkenteni a heti 3 hajmosást 2-re majd 1-re.Először nagyon rossz lesz de kb. két hét minden váltásnál és a hajad beáll, erre az öntisztulásos rendszerre. ;)
2011. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem amit az első hozzászóló írt nem vált be : /

mindig 3 naponta mosok hajat, de tavaly nyáron átszoktam rá h csak hetente 1x. De semmit se változott. Ugyanúgy zsírosodott mint azelőtt. :/ És hogy a kérdésedre is válaszoljak: :) én nekem segített valamennyit az hogy a Bojtorján sampont használtam. Plusz ügyelek arra h ne meleg vízzel mossam a hajam, és ha tehetem akkor citromos vízzel néha hajmosáskor leöblítem. :)

2011. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!