Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont használjak...

Milyen sampont használjak korpás hajra?

Figyelt kérdés
voltam már bőrgyógyásznál fel is írt két sampont de semmit nem használt.Most head&shoulders-t használok és rendesen megmosom a hajam de már a hajmosás után egyből tiszta korpa a hajam.14/L
2011. júl. 13. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

A head&shoulders sz*rt se ér,még jobban az leszel.Amúgy most lehet,hogy hülyeséget mondok,de nekem az vállt be,hogy megfürödtem.Igen ez kicsit viccesen hangzik így első hallásra,de én egy teljes évig,ha nem többet,csak zuhanyoztam és elképesztően korpás voltam,szöszös is volt és épp hogy beletúrtam a hajamba már a nadrágom tele volt pici fehér foltokkal.Utáltam,minden féle sampont kipróbáltam,de semmi nem vállt be.Aztán megfürdöttem és hagytam,hogy ázzon a fejbőröm és utána már nem voltam korpás.

/Ha nem segítettem ne haragudj nálam ez tényleg bevált :(/

2011. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
wow ilyet még nem hallottam de am én két éve nem füröttem csak zuhanyoztam de amíg fürödtem addig nem volt korpás a hajam
2011. júl. 13. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor egy próbát megér,nem veszíthetsz semmit csak koszt :D
2011. júl. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes...ám én minden másnap fürdök és sajnos korpás a hajam.Ám nekem a háziszapan vállt be.Elöször csak csökentette,de aztán már el is tünt a korpa...:)
2011. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!