Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyenes vagy göndör haj...

Egyenes vagy göndör haj tetszik jobban a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Az én hajam természetes formájában göndör, de szeretem kivasalni. Nem tudom eldönteni milyen legyen ma. Várom a válaszokat.
2011. ápr. 29. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyenes.

33F

2011. ápr. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, nekem is göndör a hajam , de én úgy vettem észre hogy a tizenéves fiúknak CSAK egyenes hajú lányok jönnek be.. :) max hullámos még ami belefér. szerintem vagy vasald ki, vagy vasald ki és utána csavard be (hogy kicsit mesterséges hullámok legyenek benne)..
2011. ápr. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A göndör az szexi ha nem az a szanaszét állós féle, az egyenes meg divat, unalmas már hogy mindenki vasalja. De mindenkinek más áll jól, a legszebb a hullámos mert az természetesebbnek tűnik, meg nőiesebbnek.
2011. ápr. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem göndör hajam van.

Eddig ha kivasaltam időnként a hajamat, mindig megkaptam a fiú ismerőseimtől (is) hogy sokkal jobb a göndör, mert az nem olyan sablonos.

2011. ápr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
22 vagyok, szóval nem épp a tizenéveseknek szeretnék tetszeni :P :) . Ha kivasalom én is mindig megkapom rokonoktól, hogy miért teszem tönkre a gyönyörű göndör hajam. Nekem jobban tetszik egyenesen, mivel hosszú fekete hajam van (festett), kicsit Lara Croftos leszek :P :)
2011. ápr. 29. 10:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez teljesen ízlés kérdése.

Nekem eredetileg hullámos hajam van.

(Sokan mondják,hogy az egyenes is jól áll meg a göndör is.)

Amúgy most a göndör a divat!;)

Csak hát sokaknál még mindig az egyenes megy:)

2011. ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!