Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borzasztóan ocsmány a bikinivo...

Borzasztóan ocsmány a bikinivonalam, az epilálás miatt. Mit tehetnék ellene? Valaki segithetne, nagyon el vagyok keseredve

Figyelt kérdés
tele van szőrbenövésekkel, sebekkel, pici dudorokkal. egyszerűen undoritó. igy napozni sem ülhetek ki:(
2011. ápr. 30. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
esetleg kérdezd meg egy szakember véleményét. a strandra meg ilyen helyekre vegyél fel olyan bikinit, aminek nem bugyis az alja hanem olyan mint egy mini gatya:)
2011. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kenegesd hűségesen körömvirág kenőccsel. nekem bevált.
2011. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
menj el kozmetikushoz ő tuti tud valami megoldást
2011. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem is ugyanez az epilátor után szőrbenövés..

kend krémmel..

2011. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez nekem is probléma volt. emiatt ott abbahagytam az epilálást, és szadista módon szemöldökcsipesszel húzogattam ki a szálakat, attól valamiért nem gyulladt be, s szép lassan eltűntek a sebek.
2011. máj. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: mennyi időt töltesz így szőrtelenítéssel?:O Csipesszel és egyenként borzaszörnyen sokáig tarthat.
2011. máj. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát nem kis ideig tartott de megérte. Most már gyantázom,attól nincs problémám.
2011. máj. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
milyen gyantát használsz utolsó?
2011. máj. 3. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!