Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen házi módszerek vannak...

Milyen házi módszerek vannak mitesszerek ellen?

Figyelt kérdés
14 éve vagyok és az orrom tele van mitesszerekkel,mit tegyek ez ellen?
2011. ápr. 30. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Akárcsak én mondtam volna. :D

Egyébként ajánlott a kozmetikus,majd ő rendbetenné.. Ha pedig itthon szeretnéd,akkor az a legjobb megoldás ha kinyomkodod. Én mindig jól lefertőtlenítem előtte a kezem,megpárologtatom az arcom/fejem és így elég könnyen kitudom nyomni. Persze ez sem maradandó,de jobb mint a semmi.

2011. ápr. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit kavar itt össze?
2011. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
tejet zselatinnal kever össze. én is próbáltam, de nem csinált semmit
2011. ápr. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De nem ugyanolyan cuccból szedted a zselatint mint ő ugye?
2011. máj. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintetek van bármi cucc ami kiszedi azt a mitteszert amit kinyomni sem lehet? Én nem akarom elhinni. Másrészt amit ő mutat a videón, hogy mit hozott le, azt szerintem nem a bőréből szedte ki hanem a bőréről, de azt egy szappanos arcmosás is lehozza.
2011. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a méz csodákat tesz (tapasztalat:)
2011. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen kérdés van már...

egyébként én azt használom, ami a linken van. tej+ színtelen zselatin. 2hetente használom és 1 miteszerem sincs.

2011. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kozmetikus nem mindenkinek jó mármint a kozmetikai kezelés kozmetikus által..Akinek nagyon érzékeny a bőre annak nem jó a gőzölés meg ilyesmi mert kitágulnak az erek.
2011. jún. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na...majd én megírom a tutit!;)

garantáltan jóóó!!! megéri kipróbálni! aki veszi a fáradságot és kipróbálja, utána írjon véleményt, hogy tényleg bevált-e?


Na tehát:

2 db Aspirin

pár csepp víz

egyéb arctisztító


Az aspirint egy papírba csomagolom és klofolóval, vagy akármivel porrá zúzom...majd pár csepp vízzel összekeverem...és amivel mosod az arcod ahhoz kevered...orra..és állra rakj belőle! (mivel ott szoktak mitesszerek lenni)

20percig hagyd száradni, majd dörzsölös mozdulatokkal mosd le, ha megszáradt, ill. letelt a 20 perc.

Ezután hidratáld vmi krémmel és kész is!

Heti 2x ismételed meg...vagy ahogy szükséges!

Én nekem nagyon bevállt...olyan szép puha lett tőle ott...hihetetlen!! de persze nem véglegs..azért is írtam a heti 2t, mert újra termelödnek sajnos.

Persze van kockázat...lehet hogy irritálja a bőröd...előtte max egy kis felületen próbáld ki!! de megéri!!:))

Remélem tudtam segíteni!

Szép napot

20/L

2011. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!