Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok nekem megbízható...

Ajánlanátok nekem megbízható fodrászt, aki viszonylag olcsón elvállalná ezt?

Figyelt kérdés
Az eredeti hajszínem világosbarna, jelenleg sötétbarnás- vöröses színben pompázik. Szeretném visszakapni az eredeti színt, illetve esetleg egy picivel világosabbat. Leszivatni nem szeretném, olyan fodrászt keresek, aki ezzel az ún. hajradírral dolgozik(Oxy Reload, vagy ilyesmi). Nézelődtem neten, de csak egy ilyet találtam. Budapesten, lehetőleg a XI-XII. kerület környékén lenne a legjobb, (illetve elsősorban Budaörsön, de abban ,ár nem nagyon reménykedek, hogy itt találok olyat, aki megcsinálná..)Előre is köszönöm! 20/L
2011. máj. 1. 23:10
 1/1 A kérdező kommentje:
Jah, ami kimaradt: mellig érő hullámos, erős szálú és dús hajam van.
2011. máj. 1. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!