Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok nekem Szegeden...

Ajánlanátok nekem Szegeden egy jó, megbízható fodrászt, aki nem annyira drága?

Figyelt kérdés
Eddig két fodrászom volt, az elsőnél 12 évet húztam le, és nem akartam elhinni, hogy az utolsó egy évben minden hajvágása után otthon ki kellett igazítanom. A mostani fodrászom, meg drága(mert azt hittem, hogy a drága, az jobb is :)1 éve vagyok nála de ő is rosszabbul vág pár hónapja. Nem értem.
2010. szept. 23. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Az enyém a Tisza Palotában van. A Tesco felőli feljárón egy kis üzlet. A trolimegállóból lehet látni az üzletet is. Esetleg privátban tudok telefonszámot adni, ha kell.

Nagyon szeretem, nekem eddig mindig jó frizurákat csinált (már pedig én elég gyakran változtattam eddigi életemben. A hátközépig érőtől az 5 cm-ig minden volt már, minden színben szinte, a zöldet azért kihagytam :D).

Aktívan versenyez is, tehát ha esetleg követed a fodrászversenyeket, ott is találkozhattál a munkáival.

2010. szept. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!