Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkéből barna szeretnék...

Szőkéből barna szeretnék lenni! Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Világ életemben szőke voltam, de elkezdett barnulni és én mindig átfestettem. Most az alap hajszínem nagyon sötét szőke és szeretném, ha barna lenne. Első festésre sikerülne? Köszi

Ilyen vagyok most:

[link]


és ilyen szeretnék lenni:

[link]


2011. máj. 2. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Fb-s képet nem jeleníti meg,de simán lehetsz sötét szőkéből olyan barna.De vigyázz,mert a dobozon lévő színeknél mindig sötétebb lesz a hajad,úgyhogy ennél a képnél világosabbnak tűnő festéket vegyél.
2011. máj. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jenny Junior ***** válasza:
Az első válasz tökéletes. Amit még vegyél a festéken kívül: festő ecsetet(: kb 400Ft). És egy kis műanyag tálat amiben a festéket összekevered. (pár száz Ft)Műanyag védő kesztyűt adnak hozzá.
2011. máj. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokta és akk itt a kép amit nem jelenített meg:D

[link]

2011. máj. 2. 13:45
 4/5 anonim ***** válasza:
a szőkét minden szin szépen befogja. tehát vegyél egy világosbarna festéket és fesd be vele.ennyi
2011. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés köszi:D
2011. máj. 2. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!