Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el a karikát...

Hogyan tüntessem el a karikát a szemem alól?

Figyelt kérdés
Még csak 15 vagyok de minden nap sötét karika van a szemem alatt...mintha behúztak volna... hogyan lehet ezt eltüntetni? mindig kialszom magam rendesen és nem sminkelek.
2011. máj. 2. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet hogy vashiányos vagy,én is az voltam akkor korrektort használtam,de amióta szedek vastablettát nincsenek karikáim...:)
2011. máj. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is már kisgyerek korom óta ilyen, pedig nincs semmi bajom. Én ezt elfogadom, de mivel zavar, korrektort teszek rá, ha nagyon durva, akkor egy kis alapozót is. Nekem alapból keskeny, hosszúkás arcom van, nem valami husi, szerintem azért ilyen. Persze nem tudom, neked milyen az arcod... :D remélem, segítettem valamicskét...
2011. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!