Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el a pattanás...

Hogyan tüntessem el a pattanásokat csütörtökig?

Figyelt kérdés
van egy pár amit kinyomtam aztán lefertőtlenítettem de nagyon meg vannak dagadva és van mi már gyógyul de még nagyon látni.Mit csináljak hogy eltűnjenek?Lehetőleg olyanokat írjatok amit itthon is meg tudok csinálni.Segítsetek lécci nagyon fontos.
2011. aug. 30. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

csalántea, bármelyik gyógyszertárba kapsz.

esetleg alapozó.

2011. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez a te bőrödre mennyire hat, illetve mennyire étkezel egészségesen, de én ha akár egy tábla csokit eszek egy nap akkor másnap már látom a pattanásokat..meg ha keveset iszok. Nemrég kicsit szétestem így előjöttek, most már viszont 4-5 napja semmi pattanásom nincs és szép a bőröm, pedig csak nem eszek össze-vissza, és sok körtét, almát, barackot ettem a napokban, na meg sok vizet (még ha annyira nem is kívánom).

Hátha neked is segít ez :)

2011. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1.: a csalantea neked is bevalt?:)
2011. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csalántea? hogyan? ,mit csináltok vele??
2011. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
megcsinaljuk a teat,aztan megisszuk:D nekem sokat csinalt.:)
2011. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!