Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvégápolót ajánlotok...

Milyen hajvégápolót ajánlotok töredezett hajra?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Avon szilikonolajos hajvégáplója.
2009. márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
és ez hatásos is? kb mennyibe kerül?
2009. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Balea ribizlis hajvégápolót,nekem használt,meg az illata is naygon jó.5-600 ft egy tubus és az sokáig elég
2009. márc. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hol élsz,de itt felénk szerbiában van egy Limes nevű dolog ami több termékből áll... ezek között van valami protein. Én soha nem vágom a hajam végét hanem mosás után(amig még vizes a haj)bekenem vele,1percig hagyom,és lemosom.


nagyon hatásos,AJÁNLOM MINDENKINEK!!!!!!!!

2009. ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló, engem érdekelne az a Limes hajápoló dolog. De az a baj, hogy én legalábbis névről nem tudom hova tenni. Tudnál egy linket küldeni, amiből el lehet indulni, hogy egyáltalán hogy néz ki, hol lehet kapni Magyarországon (ha lehet)?

Előre is köszi!

Amúgy én GLISS KUR spray-s változatát használom, ez eddig a legjobb, de nem tökéletes...még keresem a jobbat.

2010. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a L'Oréal Elséve Total Repair vált be:) Az éjszakai változata:)
2010. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


valaki segítene? innen lehetne rendelni vagy vmi tanácsot? köszii

2010. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!