Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni piros foltokat...

Pattanás utáni piros foltokat hogyan lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés

Amikor kinyomtam a pattanásokat, akkor egy pár seb lett az arcomon tőle, erre tud valaki valamit? Ami nem kerül sokba, vagyis valamilyen házilag elkészített valamit? :)

A Fogkrém jó rá? Mentolos? Mennyit kenjek rá? Valamit ragasszak rá hogy ne legyen olyan este a párnám vagy a takaróm? És ha igen, akkor mit kellene? :) Köszi. 15/L


2011. máj. 3. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Jézusom,meg ne próbáld a fogkrémet,tapasztalatból mondom! Sima pattanásokra jó a fogkrém azokra is eléggé enyhén hat,vagy nem is hat. Na mindegy a lényegre térve,én nem tudok olyan krémet ami erre jó lenne,meg kell várni míg begyógyul,a bőrgyógyászom se tudott adni rá semmit,azt mondta bekenhetem az arcomat korrektorral de nagyon vékonyan és kevés helyen. Neked is a korrektort(antibakteriális mindenképpen!) ajánlom,így nem fog vmi undi dolog villogni a fejeden,legalábbis senki nem tudja,hogy ott van,csak te ;)
2011. máj. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

*Azért ne próbáld ki a fogkrémet,mert lemarja a fejedet,még azt a részét is mikor lemosod,amit be se kentél vele,hidd el borzalmas! :( Ja és ne próbáld ki az otthoni citromos lötyiket meg hasonlókat... a kamilla kifejezetten jó viszont(főleg a gőzölés)mert gyulladás csökkentő és baktérium ölő. Még ajánlanám figyelmedbe az élesztő pakolást,amitől szép sima lesz az arcod és csak tej meg élesztő kell hozzá. :) (keress rá googlen ,ha érdekel) .


13/L

2011. máj. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!