Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos a bőröm, zsíros,...

Pattanásos a bőröm, zsíros, piros az arcom. Hogyan tudnám eltüntetni? Mik a legjobb szerek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és még mindig ilyen a bőröm, engem nagyon idegesít már. Valaki ha tud valami jó dolgot írja le
2011. jún. 4. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász.
2011. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rendszeres tisztítás, tonizálás, ami nálam bevált (sajnos nem mindig van eszemben, de amikor használom, nagyon jó). Avon solutions mattító tonikot használok (kéne használni naponta :S), + ugyantőlük ugyanabból a fajtából nagyon jó hidratáló krémek vannak. Megkérik az árát, de tényleg megéri, mert csodákat tesz a bőröddel - az enyém szinte újjászületett tőle, csak sajnos nem mindig van időm rá :S

pattanásokra meg fogkrém, és zárt ajtó :P

A pirosság azért lehet, mert vékony a bőröd, ez ellen nem igazán tudsz mit tenni. BB krémek, hogy ne kínozd a bőröd alapozóval...

2011. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is az avon-t mondom, mostani katalógus 14-15 oldal


én most fogom megvenni az egészet és bízok benne


de addig is, sós, fűszeres ételek kerülése, arc radír heti 2-3, és tisztítás

2011. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 vámpiry válasza:
az Aknesol nevű készítményt nagyon ajánlom, dm-ben lehet kapni, 1000ft körüli áron, és mellette nem is használok mást. nagyon jól leszárítja a pattanásokat. nagyon ajánlom:)
2011. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!