Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Be lehet valamivel indítani a...

Be lehet valamivel indítani a hajas fejbőrön a faggyúmirigyeket? Mindent ki próbáltam de semmi!

Figyelt kérdés
Most vettem lady Bánfit mert tán az zsírosítana, hát nekem mindjárt elfogy egy flakonnal de csak szárazabb lett és a színét is kiszívta!
2011. máj. 4. 05:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Minél több ilyen kenceficét kensz magadra annál inkább szárazabb lesz, mivel leállnak a faggyúmirigyek tőle. Nem tudom mit kéne kipróbálnod, valami természetes módszer kéne..... talán ha 1 hétig nem mosol hajat akkor biztos be fog zsírosodni. Viszont érdemes minden nap legalább 2x átfésülni a hajat, hogyha mégis zsírosodna akkor eljusson mindenhova a hajszálakon. Nem hiszem, hogy sokat tudtam segíteni :(
2011. máj. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha sűrűn mosod a hajad,az minden kence-ficénél többet ér. A WU 2-nek van hajsamponja száraz hajra is.
2011. máj. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért kéne?

Ha száraz a bőröd, viszket és hámlik, akkor bőrgyógyász kideríti az okát, de legritkább esetben az a baj, hogy nem működnek a faggyúmirigyek. Ha kicsit bővebben írnál, tudnánk segíteni jobban.

2011. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha egy hétig nem mosnák hajat annak talán lenne értelme de kényszeres hajmosó vagyok szinte minden nap de min. minden másnap, nem szoktam mosni samponnal mert eddig mindegyik kegyetlenül kiszárított, csak sima zuhanyzással csinálom, valami bioszappanon gondolkodom de még nem jutottam addig hogy vegyek.

A wu2 száraz hajra már próbáltam de rettenetes száraz lett szóval nem jött be, a nagymamám adta hogy neki zsírosodik tőle, de nekem nem.

A bőröm igaz száraz de nem viszket, nem hámlik, és nem is vagyok korpás sem.

Évek óta ilyen és nőni sem tud mert azonnal eltörik.

És azért köszi a segítségeteket!

2011. máj. 4. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor bőrgyógyász. Lehet, hogy két hét alatt megoldja a problémát.

Nekem szinte minden sampontól száraz volt a bőröm meg viszkettem is, korpás én se voltam. Aztán hosszas szenvedés után találtam egy sampont, ami bejött (nívea). Aztán kiderült, hogy a napgomba miatt van leginkább, meg némi allergia. :D Ennyi, meg van oldva.

De ha gyakran mosod se csodálkozz, a víz szörnyen szárít, főleg, ahol jó klóros is. Ne mosd egy darabig, meg kérj egy időpontot bőrgyógyászatra, mert oda hosszas a várólista szinte mindenhol. :S

2011. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!