Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Régebben pattanáso...

Hopehely04 kérdése:

Mit tegyek? Régebben pattanásos voltam, most is van pár, de a fránya hegek és voros foltok nem igazan akarnak eltunni. Nagyon sok mindent probaltam de igazabol egyik sem érte el a kivánt hatást. Valami -olcso, de hatásos modszer létezik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

El kell, hogy keserítselek, hogy erre semmilyen olcsó módszer nem létezik sajnos. Nekem is foltos az arcom, habár minden este bekentem régebben neogranormonnal esténként. attól mintha kicsit jobb lett volna. Igazándiból, ha ezek neked tényleg csak foltok és nem mély hegek, akkor itt csak az idő tud bizony segíteni, meg talán egy kicsit a neogranormon :) Elfognak tűnni, de csak idővel.

A drága módszer az, hogyha elmész kozmetikushoz és ő hámlasztással megoldja. de ehhez több alkalom is kell, csúnya is lesz az időre a bőröd és drága is. Szóval várj :)

2011. júl. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
kozmetikus biztos tud segíteni:)
2011. júl. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Neogranormon, Sudocrem
2011. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Sudocremet használok kb. két hónapja, és még nem tűntek el a hegeim, de sokkal halványabbak. Ajánlom neked is!
2011. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, megkérdezhetem, hogy a pattanások ellen mit használtál? :)
2011. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát nagyon sok mindent kibrobáltam már, a drága krémektol kezdve az olcsokig. Pattanásaim még vannak,de joval kevesebb jon ki,viszont a boromet a sok alapozo tonkre tette,de fiatal lany vagyok-23,szégyellek az nélkul járni. Orvoshoz nem szeretnék már menni mert mindig csak gyogyszerrel tomtek de nem segitett sajnos. Koszonom mindenkinek a segitséget
2011. szept. 9. 14:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, én is így vagyok. :/
2011. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
szia. kozmetikus tanuló vagyok, és én nem ajánlok neked drága krémeket.. :S mióta bekerültem a tanműhelybe oylan mértékben tönkre ment az arcom hogy azt el sem hiszem.. semmi bőrhibám nem volt.. aztán ugye ott kiprobálgattam krémeket.. és év végére szörnyü lettem.. tele lett az arcom aknékkal miteszerekkel és akné utáni hegekkel.. pedig elég márkás krémek vannak azért ott (ilcsi) szóval nem ajűnlom.. énmost természetesebb anyagokkal próbálkozok ( csalánteát igyál és borogass vele az sokat segit. :) ja és ezen kívül vagyél a gyógyszerárba 3%os hidrogén peroxidot és azzal tisztisd a bőröd reggel és este. nagyon jól fertőtlenít és nem alakulnak ki komedók, igy hegek sem keletkezhetnek:) remélem segitettem
2012. máj. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Minél több fajta krémmel meg mi a fenével kenegeted az arcod annál nagyobb a veszélye hogy sebes- heges lesz az arcod. Mert azt azért tudd hogy minden kozmetikumba egy csomó vegyszer is van , ami meg teszi a hatását. Egyébként nézz meg olyan nőt aki már vagy 15-20 éve keni magát. ( sminkeli) ! Hogy néz ki? Lerohad a bőr a pofájáról. Tiszta ránc, ragya és olyan ronda kenőcs nélkül már hogy csak azzal tudja magát elfogadni, fogadtatni. Az arcnak a legjobb, tisztán tartani és kész.
2014. febr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

A Vichy Idéalia Pro-t használtad már?

Nekem az magyon bejött. Csodaszernek tartom. Persze nem egyik napróla a másokra hat.

2014. márc. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!