Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajszín állna nekem...

Melyik hajszín állna nekem jobban? És melyik roncsolná jobbana hajamat? (képpel)

Figyelt kérdés

Most ilyen színű a hajam ;

[link]



és ilyet szeretnék ;

[link]


VAGY ! fekete hajat

barna szemem van, barna szemöldök ! szerintetek melyik illene jobban? és melyiktől károsodna jobban a hajam?? azért kérdezem, mert így sincs egy olyan nagyon erős szálú hajam, és hallottam már olyat, hogy aki feketére festi, kihullik a haja stb :S

ti melyiket ajánlanátok? és hogy lehet azt a hajszínt elérni?? (2, kép)


2011. máj. 6. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a sötét haj jobban áll neked.

és mindegy milyenre fested a hajad,hullani fog.

2011. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mind kettő ugyan úgy karosítja a hajadat szerintem. De nekem az első jobban tetszik.:)
2011. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jól állna neked a 2. :)

Hogy jobban hullani fog e,nem tudom,de naponta esik ki 100 db. még ha nem is vasalod,fested stb. stb.

2011. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Évekig volt a hajam fekete, és nem hullott, nem tört, semmi baja nem volt.

Nem mindenkinél egyforma.


A sötét hajadból csak hidrogénnel és szőkítőporral lehet ilyen világosabb (nem is tudom milyen) árnyalatot szívatni, és már a belinkelt képen is látszik, hogy milyen száraz, töredezett a csaj haja is.

Vékony szálú, kevés hajra nem ajánlanám, nagyon durva lesz és törni fog.


Inkább javasolnék fekete hajszínezőt, az kevésbé fog ártani.


Amúgy én inkább egy kellemes melegfényű kakaóbarnát próbálnék ki a helyedben nyárra, nem túl világos, nem túl sötét, és szerintem befogná a hajad szépen.

[link]

2011. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem a világosbarnás haj jobban tetszik, amúgy én úgy tudom hogy a szőke és a fekete hajfesték károsítja a legjobban a hajat. szerintem ha beakarod festeni, inkább bizd fodrászra, vayha otthon akarod, akkor a dobozon hátulján rajta van kép h ha ilyen színű hajad van a hajfesték hogyan nézne ki rajta
2011. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem a sötétebb a te színed, a sötét árnyalatok és az dögösebb is;)
2011. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos az én tanácsom: ha rossz minőségű alapból a hajad vagyis nem strapabíró akkor ne a sötét szőkét! De a feketét meg azért nem ajánlom mert barna a szemed. Nekem is volt évekig fekete a hajam de nekem kék a szemem és sztem a fekete csak kékhez és fekete szemhez jó.Amúgy nekem sem volt bajom a feketével, de hallottam már én is olyanról akinek igen, és annak is vékonyszálú a haja, úh lehet h van összefüggés. Sztem. De vannak a nagyon sötétbarnák amikre mindenki azt mondja már h fekete , de jól illik a barna szemhez, mert a tónusa más. Én ezt ajánlom. Remélem segítettem
2011. máj. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!