Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy minnél...

Mit csináljak hogy minnél előbb eltűnjenek a pattanások és a miteszerek az arcomon?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
www.dermahelp.hu
2011. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Táplálkozz egészségesen, igyál nagyon sok vizet. Kerüld az agyonreklámozott kozmetikumokat, valójában nem jók.


Használj szappant (pattanásos, zsíros bőrre nagyon jó a kénes szappan), tonikot csak akkor, ha nélküle nagyon fénylik a bőröd (és az is legyen natúrtermék, azaz mondjuk a dm-es Alverde márkából). Ugyanebből a márkából válassz egy bőrtípusodhoz illő hidratálót, mert a szappan azért szárít.


Hetente 1-2x radírozz. Használj pakolásokat, pl. élesztő+tej, méz+fahéj..


A pattanások ecsetelésére ajánlom az Aknesolt, dm-ben, Rossmannban is találsz, nagyon hasznos.

2011. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aknesol-t én is nagyon ajánlom. és az ára is jó-1190 Ft. én csak 1 hete használom, de ma már úgy mentem suliba h semmi nem volt az arcomon (púder/alapozó)-szal téll nagyon hasznos, tök jól eltüntette a pattanásaimat, meg enyhítette a miteszereket. :)

15/L

2011. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi ez az achnesol? Kifejtenéd kérlek?
2011. máj. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aknesol, egy ecsetelő, pattanásokra van. Rossmannban, dm-ben kapható, sárga dobozban. 1190 Ft ha jól emlékszem. Nekem nagyon bevált, de ha itt a keresőbe beírod hogy Aknesol, sok kérdést ki fog adni a témában, ahol mások is leírják a tapasztalatokat. Általában mindenki dicséri.
2011. máj. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!