Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a legjobb hajnövesztő szerek?

Mik a legjobb hajnövesztő szerek?

Figyelt kérdés

Természetesen olvastam ilyen olyan tablettáktól a ricinusig de tényleg olyan kéne aminek hatása elég látványos.

Leírnátok nektek mi használt és mennyit nőtt tőle a hajatok?


2011. máj. 7. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi, én már próbáltam párat, de...
2011. máj. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem használt, szinte mindent kipróbáltam. A jó ápolás és a türelem a legfontosabb. A kencék meg hajszeszek abszolút hatástalanok voltak, a vitaminokkal kis változást el lehet érni, de nem túl látványos.
2011. máj. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ajh akkor reménytelen?

mert én meg nem tudok várni annyit.=/

2011. máj. 7. 09:13
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom... én tapasztalatot olvastam, elvileg valakinek hatott. ő havi 8-10 pakolást tett fel, és több órára. viszont megint máshol azt olvastam, hogy elég heti egyszer, és maximum egy óráig szabad fenn hagyni. nekem van ricinusolajam, de én inkább a szemöldökömre és szempillámra kenem fel minden este. nem tudom, mióta csinálom, de eddig nem igazán látványos...
2011. máj. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Bánfi hajszeszt használtam két üveggel, attól szép dús is lett a hajam, meg hát nőtt is tőle. Nem is drága, kicsit bűzös de az eredmény azért látható, mert elég gyorsan megnőtt a hajam. Nyáron újra belevágok, csak most pihentetem a hajam, ne szárítsa szét a szesz:)
2011. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!