Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb hajnövesztő?

Mi a legjobb hajnövesztő?

Figyelt kérdés
olyan kéne amitől nagyon gyorsan nől a hajad és nem olyan drága ha van ilyen egyáltalán:)
2009. aug. 27. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Én is azt akartam, hogy gyorsan nőjön a hajam. De ez sajnos meg valósíthatatlan. Vannak házi receptek , különböző pakolások, amik tényleg kicsit használnak, de nem mindenkinél válik be. pl. nekem se. És ráadásul van mellékhatásuk is, mint pl. hogy szárítja a hajat... Aztán meg ba**hatod, hiába nőt gyorsabban, de viszont száraz lett és a vége töredezett, és mehetsz megint fodrászhoz, hogy vágjon a végéből. Én nem ajánlom hogy bármi féle házi kence ficét is ki próbálj. Esetleg van gyógyszer is... annak is van mellékhatása... Én csak annyit tudok ajánlani, hogy amikor meg mosod a hajad, masszírozd a fejbőröd, ettől gyorsabb lesz a vérkeringés, de lehet hogy kicsit jobban fog zsírosodni, de nem valószínű. :)
2009. aug. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én a kávés hajpakolást próbáltam már de nem használt semmit lehet hogy azért mert nem raktam bele szalakálit meg nem hagytam rajta 1 órán keresztül most olvastam hogy a vitanol c jó ez igaz?
2009. aug. 27. 16:43
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
nem tudom, azt még nem próbáltam.
2009. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sok ember nekem a Vitanol c-t ajánlotta,kb 500 ft.
2009. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és a vitanol c től 1 hónapban hány centit nől a haj?
2009. aug. 27. 20:11
 6/10 anonim ***** válasza:
úgy tudom 1,5 cm
2009. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi
2009. aug. 28. 10:48
 8/10 A kérdező kommentje:
és mikor lehet látni a hatását hány hónap múlva?
2009. aug. 28. 10:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt sajna nem tudom.
2009. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én ma próbáltam ki először a kávés hajnövesztőt. Raktam bele szalakálit, de sztem az a lényeg, és a kávé koffeintartalma. Tojássárgáját kifelejtettem belőle, de szép fényes és dús lett a hajam a citromlétől és az ecettől. Rajta hagytam egy órán át, csak azt nem tudom, hányszor kell használni. Minden héten egyszer???
2011. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!