Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb vízálló...

Melyik a legjobb vízálló szempillaspirál 1000 ft alatt?

Figyelt kérdés
csak egy használatra kellene, ezért nem akarok rá 1000-nél többet költeni
2011. máj. 7. 19:06
 1/10 A kérdező kommentje:
szóval olyan kéne, ami nem jön le a strandon
2011. máj. 7. 19:06
 2/10 anonim ***** válasza:
én sajnos nem tudok ilyet, de olyat tudok amit ne vegyél, hátha az is segítség. Szóval essence no limits-ből a vízálló nagyon rossz. A vízben lejön a pilládról, de a fekete cucc a szemed alá odaragad, és onnan már csak sminklemosóval jön le(azzal is nehezen)
2011. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
huhh köszi, pedig pont arra gondoltam, de akkor azt nem :) nagyon köszi :)
2011. máj. 7. 20:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Egész napos strandolást még a jóval drágábbak se igen bírnak ki, nemhogy az olcsó vackok. XD

Szerintem kibírod smink nélkül, kevésbé ciki, mint mikor kijössz fekete foltokkal a szemed körül. :D

Volt egy Astorom, az elég jól bírta a strapát, de az olyan 3ezer körül van, mostanában lehet több is. :S

2011. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a L'Oreal ("műszempilla hatású") spirál vízálló változata kicsit sem kopik le a strandon, nem tudom pontosan, mennyibe kerül, de biztos, hogy 3000ft felett van az ára...
2011. máj. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát olyat nem igazán tudok mondani, de ha elmész kozmetikushoz tartós festéket tesz rá és kb. 1-2 hónapig bírja kinél, hogy. és kb 1000 Ft-ba kerül de lehet hogy 1500 Ft helyenként változik! :)
2011. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért használ valaki strandon sminket??? Még ha csak egy spirál akkor is... Ez gáz.
2011. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nemrégiben vettem Miss Sporty vízálló spirált - tévedésböl, siettem.

Na, azt nincs esély lesúrolni, csak az arra való lemosóval jön le.

Olcsó, ès szerintem tuti nem jön le strandolás közben!;)

2011. máj. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi:) és abból milyet vettél? mmint melyik fajta miss sportyt?
2011. máj. 9. 19:24
 10/10 anonim válasza:

Miss sporty XXL long, világos kék a pakolása.

A strandon ne kerüljön rá naptej vagy napolaj,mert az föloldhatja egy picit, de a víztöl tuti nem fog lefolyni!;)

2011. máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!