Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt nő le teljese...

Mennyi idő alatt nő le teljesen a haj? Váll alattig ér most. Melyik a szebb a festett vagy a nem festett haj?

Figyelt kérdés
2008. febr. 15. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez bocsi, de buta kérdés.Manapság majdnem mindenkinek festve van a haja mert kíváncsi más színra is. Egy festett is lehet szép. Havonta 1cm-t nő a haj, mérd le a hajad és várj türelemmel:) Nekem a hátam közepéig ér nekem tovább tart míg lenő a festésem:D
2008. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyértelmű: azért az igazi az igazi...

Mindenkinek a természetes hajszíne áll a legjobban.

2008. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem barna hajam van és nem áll jól. Ezért festettem elősször feketére, ami nagyon jó volt, de gondoltam kipróbálok mást is. 1 éve nől a hajam, és az államig nőtt le, mostanában már festhetem is. 1 hónap alatt 1-2 cm-el számolj.
2008. febr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én is szenvedek a növesztéssel,meg a vágatással mert 1x ez 1x az tetszik :D

szóval én is nemrég 2010.dec 4én levágattam a hajam, és az

nap le is mértem akkor volt 15 cm,tegnap lemértem és 19 cm.

de nekem amúgy is erős szálú és nagyon gyorsan nő mert nincs festetve természetes bogár fekete,semmivel sem gyilkolászom talán ezért is jó a festetlen haj mert szép természetes egészsges original :D

2011. jan. 2. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!