Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kezdő szolis srác vagyok, mit...

Kezdő szolis srác vagyok, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

tehát láttam, hogy vannak ilyen szolis krémek stb... érdemes ilyeneket használni?

ha igen akkor melyik termékeket?

... leginkább a d-vitamin miatt fogok járni szoliba heti 1*6percre gondoltam...


szétszárítani sem akarom a bőröm és szétégetni sem.


Kösz a tippeket

18\F


2011. máj. 9. 01:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
húzd le magad a vécén... nem tudom, komolyan??? :S WTF??? :D szerintem lánytól is éppcsak elmegy a szolizás, egy fiútól meg.... hagyjuk.
2011. máj. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
erre k.urvára nem voltam kíváncsi, de azért kösz h. írtál
2011. máj. 9. 01:49
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Még addig szállj ki, amíg csak kezdő vagy és nem látszik nagyon. Komolyan. :S
2011. máj. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ha kimész a napra napi 5 percre, azis nagyon sok D vitamint jelent am.
2011. máj. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

ez most komoly? :D talán, ha télen írod ki... a legjobb D vitamin forrás a jóöreg Nap! na, mindegy.


szerintem próbálj ki többféle krémet és használd azt, ami Neked a leginkább bejön. heti 1x6 perctől szétégni még nem fogsz, de azt a taszító szoli-barna/sárga színt nem úszod meg.


27/L

2011. máj. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

szia:)

nem tudom, mennyire jók a szoliskrémek, de egyik ismim használta egyszer, és azt mondta, hogy puhább a bőre:)

én máskor néztem boltba, és mindenféle bőrtípusra van, ha szeretnél használni, akkor a dobozra rá van írva, melyik mire jó:)

amúgy szerintem ha csak testápolót használsz, az is jó, mert megőrzi a bőröd nedvességét, és nem szárt, jobban megmarad a barnaság:)

hát ő...lehet így ahogyan olvasom, nem volt vmi túl hasznos a válaszom:D bocsi:D

azért remélem segítettem:)

2011. máj. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*szárít, elírtam:$:)
2011. máj. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

D vitamin? Ember, a szoli nem nap... attól nem fog d vitamin termelődni. Tavasz van, jó idő, menjél ki a napra, azzal többet érsz és normális színed is lesz talán, nem sárgásbarna mint a szolitól. ami ráadásul káros is, vagy te szeretnél bőrrákot? Mert azt kaphatsz, d vitamint viszont csak napon.


[link]

Ajánlom mindenki olvassa el aki szolibajárást tervez. Talán néhányuk észhez tér, hogy több kárt okoz mint hasznot. A bőr meg nem szebb lesz tőle hanem idővel rondább. De ez látható néhány 30 éves szolison is, akik már inkább 40-nek néznek ki.

2011. máj. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
D vitamint vársz a szolitól? na, generációnk tükre.
2011. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

úgy bírom, hogy ilyen okos mindenki

egyszerű kérdésem látom biosz előadásba kell, hogy torkolljon.


akkor figyeljetek gyerekek; a D vitaminhoz mint olyan, többféle módon hozzá lehet jutni, az egyik módja az, hogy a bőrt D vitamin termelésre serkentjük. Ezt bizony úgy tehetjük meg, hogy nyáron kifekszünk a napra, amely mint azt nyilván ti is tudjátok, ultraibolya sugárzásokat bocsát ki. Ezek a láthatatlan (azért írom, nehogy elkezd figyelni, még csalódnál, hogy nem látsz semmit) sugarak az emberi bőrt D vitamin termelésre serkentik. Tehát mit lehet ebből levonni? Segítek, azt, hogy a nap nem szór magából több ezer D betűt amelyet a bőröd beszí, hanem, ugyan olyan ultraibolya sugarakat, mint a szolárium is, amely ebből adódóan szintén D vitamin termelődésre serkenti a bőrt.


Remélem nem fogalmaztam túl paraszt mód és megéri kimagasló elmétek.

Köszönöm!

2011. máj. 9. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!