Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kezdő szolis srác vagyok, mit...

Kezdő szolis srác vagyok, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

tehát láttam, hogy vannak ilyen szolis krémek stb... érdemes ilyeneket használni?

ha igen akkor melyik termékeket?

... leginkább a d-vitamin miatt fogok járni szoliba heti 1*6percre gondoltam...


szétszárítani sem akarom a bőröm és szétégetni sem.


Kösz a tippeket

18\F


2011. máj. 9. 01:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha te tényleg d-vitamint szeretnél akkor kimennél a napra. De gondolom te is csak "divatbarna" akarsz lenni mint a többi agymosott aki képes ezreket fizetni azért hogy rondább legyen mint előtte volt.

Napi fél óra séta a napon egészségesebb és megvan a d-vitamin is. Na meg ingyen van.

2011. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azért nekem tetszett ez a hozzászólásod, kérdező. :D De ettől függetlenül én sem értem, hogy a szolárium UV-fénye mitől jobb a Nap UV-fényénél.
2011. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mért nem lehet a k4baszott kérdésre válaszolni amúgy? Nem azt kérdezte, hogy kinek mi a véleménye, hanem segítséget kért. Meg ti miről beszéltek, hogy a szolitól nem nő a D vitamin szinted, legalább ne szólj hozzá, ha fogalmad sincs a dologról. Meg milyen bőrrák, heti 6 perctől?????. És írta, hogy csak a D-vitamin miatt szeretne menni, heti 6 perctől nem lesz "divat barna".

Kérdésedre válaszolva, igen megéri venni szolikrémet, védi a bőröd. Ha több pénzt szánsz rá akkor Australian Gold (3-4-5 ezer forint), ha kevesebbet akkor például Sun Solar, az olyan ezer forint. Ezek flakonok kb 20-25 alkalomra elegek.

2011. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

köszi

utánanéztem és a Sun Solar eléggé megtetszett, de hol lehet ilyet venni? azt láttam, hogy a XIII. kerületben Dr. kelemen cosmetics-nél igen, de esetleg plázákban?


Mellesleg valóban nem kaptam túl sok értelmes hozzászólást, de legalább jókat nevettem 1-2 nél, úgyhogy köszönöm az összeset!

2011. máj. 9. 22:02
 15/15 anonim ***** válasza:
Kevés helyen van, főleg Sun Solar. DM-be tudsz venni egy alkalmas, 12 ml-eset, de az úgy drága hosszútávon. Europark-tól nem messze van egy üzlet, 50es villamossal oda tudsz menni. Ott van mindenféle. [link]
2011. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!