Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az orrom és az állam miteszere...

Az orrom és az állam miteszeres, de nem használok alapozót, mert nem akarom tönkretenni a bőröm. Ez gáz?

Figyelt kérdés

néha ha alkalom volt tettem rá alapozót,de tudom,hogy hosszútávon nem jó hogy nem tud szellőzni a bőröm.14 éves vagyok,tehát ha elkezdeném használni,akkor biztos hogy mmegsínylené a bőröm.Mit tegyek?Valami más praktika?

(14/L)


2009. márc. 10. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pubertás kor, normális. Esetleg a kozmetikust ajánlanám. Ő normálisan kitisztítja, és még a nyár előtt menj el, hogy a nap ne égesse bele mégjobban.
2009. márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet DM-ben kapni olyan orrtapaszt amit pár percig rajta kell hagyni a nyirkos orron, míg megszárad és le kell húzni és kiszed nagyon sok miteszert.

De alapozni alapozhatod, igaz még csak 14 vagy elég korai, de ha rendesen napvégén lemosod akkor semmi bajod nem lesz, csak jóminöségü kozmetikumokat használj.

2009. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idos koromba kezdtem el jarni kozmetikushoz, es 6 hetente mindig jartam is. Jo volt nagyon, kitisztitotta a boromet, sokat segitett, imadom a kozmetikat! Addig, amig nincs kitisztitva a bor, akarmivel kened is, nem segit. Kerjel tini kezelest!
2009. márc. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia! A Clean and Clearnek van egy kifejezetten mitteszerek elleni arctonikja, aminek egy napi használat után már látható eredményei vannak, a Rossmannban épp akciós, azt hiszem 749 ft, szerintem nagyon megéri:)

nekem sokat használt! és nagyon jó az illata:)

2009. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól teszed h nem raksz rá alapozót. Régen mindig levakoltam" az arcom és tiszta mitesszeres volt az arcom, mióta nem használok semmit (néha lemosom szappannal vagy arcradírral) azóta szinte semmi:) Persze egy ideig tűrnöd kell a pattikat, de legalább hamarabb vége...
2009. márc. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha amúgy sima bőröd van, akkor nem gáz. Nem is biztos, hogy pubertás kori mitesszerek. Nekem amúgy bababőröm van (szerencsére), és már 20 éves vagyok, de az orrom és állam mindig tele volt fekete, barna pöttyökkel, pedig már igencsak túlhaladtam a pubertáson :) Genetika, anyukámtól örököltem, hogy tágak a pórusaim, és bármi meggyűlik benne, akár alapozó, akár a levegőből arcra került mikroszennyeződések, amiket nem is látsz. Szóval nem kiemelkedő, kemény mitesszer, ami nyomásra kipattan, hanem bőrben lévő, "belelapult". És azt hiába szedi ki kozmetikus, semmi értelme, mert csak felesleges szenvedés utána a piros arc, és másnap, vagy 2 nappal később, már ugyanolyan lesz.
2009. márc. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.A kozmetiuksra én is gondoltam,a bnőm jár és neki nagyon szépen kitisztítja a kozmetikus.Viszont anyum azt hiszem nem szeretné h járjak kozmetikushoz,mert mindig azt mondja,hogy ő is volt ilyen..blablabla...és hogy túl élte meg satöbbi.:SEgyszerűen nem tudom rábeszélni,pedig jó lenne,annyi pénzem nincs.Az meg értelmetlen hiogy elmegyek 1x.
2009. márc. 11. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!