Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A nagyon sötétbarna hajamat...

A nagyon sötétbarna hajamat befogja egy világosabb gesztenyeszín szőkíttetés nélkül? Mert nem akarom tönkretenni a hajam, csak szeretném ha lenne egy kis barnás árnyalata.

Figyelt kérdés

MOndhatnátok szép hajszíneket, hogy sztetek milyet vegyek:)

Jöhet a mahagóni is:)


2011. márc. 17. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fogja befogni sajnos.Színt nem tudok mondani, de az biztos, hogy nem fogja be a sötétet a világos festék.Saját tapasztalat.-
2011. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fogja befogni. Ugyanezzel szenvedtem én is hónapokig, 3-4-ik festésre sem történt semmi, feleslegesen pazaroltam el időt és pénzt, ahelyett hogy a sok világos festék árából rögtön fodrászhoz mentem volna aki gyönyörűen megcsinálta.
2011. márc. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

sokkal jobb, ha inkább világosítani próbálod az eredeti színét, ehhez még festék sem fog kelleni!

régi trükk, hogy erős kamillateát öntünk a hajra, és ki kell ülni a napra száradni. ezt többször is meg lehet ismételni, és nem roncsolja a hajat. sajnos kevesen ismerik ezt, pedig megéri kipróbálni :)

2011. márc. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!