Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történt a hajammal?!

Mi történt a hajammal?!

Figyelt kérdés
Vastag sötét barna hajam volt. Elkezdtem szőkével melírozni. Nagyon hullott a hajam, ezért a szőke tincseket átfestettem barnára. Most nagyon silány, gyorsan zsírosodó hajam van. Elkezdtem Bánfi sampont és hajszeszt használni. Még csak egy hónapja használom, de nem látok sajnos semmi hatást még. De viszont észre vettem, hogy sok őszhajszálam van, amit már a barátom is megjegyzett. Mitől lett a hajam ilyen rossz állapotú? Valahogy visszatudnám szerezni a vastag, szép barna hajam? Vagy továbbra is nagyon vékony, őszülő hajam lesz? Bármilyen jó tanácsot szívesen fogadok.15/L
2011. máj. 10. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 18 vagyok szintén így jártam.

Mondjuk előtte sem volt annyira vastag, de jobb volt a szerkezete. Aztán elkezdtem melírozni és vége lett a hajamnak. Gyorsabban is zsírosodott, nem áll össze állandóan szétáll a hajam, és elvékonyodott.

Többet szerintem nem fogom befesteni max majd 40 évesen.

Én is használtam bánfit, de nekem olyan 3-4 hónap után lett hatása. A dobozra is azt hiszem ez van ráírva, hogy 3 hónap után fejti ki hatását. Szerintem használd még.

Meg csinálj pakolásokat.

Nekem még 2 dolog van a tartosolyomban. V eszek Hair Clinicet és előtte pedig levágom fiús-ra a hajamat. Csak így fog normálisan visszanőni. Mert úgy vettem észre, hogy a hajam végében ahol még van szőke melír ott még nagyon rossz állapotú a hajam. Szóval csak azoktól kell megszabadulni. De én kicsire fogom levágatni,hogy biztosabbra menjek. Tanultam az esetből többet nem fogom festetni;) helyette inkább az eredeti hajamat fogom ápolgatni majd ha visszanő.

Ja és ne használj semmiféleképp hajvasalókat.

;)

Üdv.

2011. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is pár éve még sűrű, igaz szőkésbarna szép hajam volt, és én is festettem, igaz én nagyon sötét barnára. Majd egy évig volt olyan, a kezdeti kisebb hajhullásra sajnos rá sem hederítettem, nem foglalkoztam vele. akkor kaptam csak észbe, mikor már úgy éreztem, hogy több hullik ki lassan, mint "ami megmarad" és folyik le a lefolyóba. Ekkor én is úgy festettem, h minél kevésbé üssön el a valóditől és azóta növesztem le, már szeptemberben lesz ennek 2 éve. Azóta már csak a végén látszik a régi festék kicsit, és

Azóta én is bánfi-zok és bár kicsit segít, de szerintem (hosszútávon) ennek köszönhetem azt, hogy jelentősen visszacsökkent a hajhullásom.

Egyébként még akkor, 2009-ben elmentem hajgyógyászhoz is (néhány patikában van ilyen "rendelés") és ő írt pontosa hajhullásra való termékeket. Oltre a neve, te is utánanézhetsz a neten. Nekem a gél lotion-t, a hajhullás elleni sampont ajánlották, ezenkívül elkezdtem szedni a Beauty Caps (nőknek)-ot is, ami tényleg jó (mivel van olyan ami nekem nem használt). Ennek az ára is elfogadható (60db 3600Ft /1 havi adag/).

Ezekre sajnos már nincsen pénzem, de pár hónapig érdemes csinálni, amíg helyrejön némiképp a hajkorona és az életkedved is visszatér.:) Mert sajnos engem is nagyon megviselt lelkileg.

Jah és természetesen a Bánfit az Oltre alatt abbahagytam.

Remélem valamit segítettem, hámozd majd ki, ami neked tetszik.

Még annyi, hogy a haj igen lassan nő, nézd meg, hogy nem látsz-e már csak a Bánfitól is max 1 cm-es kishajakat. Ha igen, már így is jó úton jársz.

23L

2011. máj. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás vagyok nektek, hogy leírtátok a saját történeteteket. Sokat segítettetek vele. Akkor kúraszerűen használom a Bánfit fél évig és meglátom, hogy mi lesz. Ha nem válik be, akkor keresek valami módszert a felsoroltak között. Én fiúsra nem szeretném levágatni, mert kiálló füleim vannak és nem hinném, hogy nekem az pont előnyös lenne (:
2011. máj. 10. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!