Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gáz a fehér bőr?

Nagyon gáz a fehér bőr?

Figyelt kérdés

Eléggé fehér bőrű vagyok, a barátom azt mondja, h olyan fehér vok mint a hó.Sztem kicsit túloz:)

Szép bőröm van, nem vagyok pattanásos, csak néhol 1-1 ...

Szeretnék szoliba járni, de az anyajegyeim miatt nem merek, mert káros rá.


2009. márc. 11. 08:34
1 2
 11/18 anonim válasza:
Dehogy gáz!És nem azért írom ,mert nekem is az van.Szerintem inkább az a gáz ha valaki narancssárgára szoláriumozza magát.Nem egészséges.A mérsékelt övi emberek fehér bőrűek és ez így van jól.
2009. márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem is hófehér bőröm van, annyira, hogy ha például a barátaimmal poénból fényképezkedünk, olyan, mintha világítana a bőröm a vaku miatt... De nagyon büszke vagyok rá, szeretem, hogy ilyen világos és soha nem jártam szolizni sem. Tehát, szerintem egyáltalán nem gáz, sőt. Néha én is szerettem volna kicsit napsütöttébb bőrt, de (és gondolom neked is van ilyen problémád) leginkább leégtem és ugyanolyan fehér maradtam...
2009. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon feher, a szolit nem birom, a napon alig barnulok. beletorodtem, bar mindig irigylem a szep halvanybarna (nem odasult vagy sotet) embereket
2009. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nekem is fehér a bőröm, de én nem szeretem. szerintem szebb egy halványbarna szép árnyalatú bőr mint a hullafehérség.
2009. márc. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
én kreol bőrű vagyok!voltam. egész nyáron nem mentem ki napozni egyszersem,még a strandot is kerültem,csak azért h fehéredjek. barátomszerint most olyan vagyok mint hófehérke:'DD
2009. márc. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
tehát nem gáz: )
2009. márc. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Zümy ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz....nekem nem is fehér nagyon,de nem is csokibarna:)....pedig annyira szeretném ha hófehér lene..szerintem az sokkal szebb és szexibb:)nem kell mindenkinek "Beach Girl"-nek lenni:)és sztem se jár szolizni..inkább ha muszály barnítókrémet használj.
2009. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem is teljesen hófehér bőröm van és egyszerűen imádom :) Szerintem egyáltalán nem gáz :)
2009. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!