Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőtelenitő krém, tapasztalat,...

Szőtelenitő krém, tapasztalat, vélemény?

Figyelt kérdés

Most szeretném megcsinálni :) tanácsokat szeretnék kapni hogy mire figyeljek vagy ilyesmi :) és ez meddig tart ki?

előre köszii


2011. máj. 12. 15:51
 1/5 A kérdező kommentje:
SzŐrtelenítő* bocsánat az elirásért
2011. máj. 12. 15:53
 2/5 anonim ***** válasza:
x-epil szőrtelenítő krém szerintem jó és viszonylag olcsó is. (annak használom a gyantáját is) Én úgy szoktam, hogy fürdés előtt bekenem, ahol kell.Várok kb 5 percet és aztán a fürdésnél ledörzsölöm szivaccsal. Próbáltam a műanyag lehúzóval is leszedni a krémet, de azzal nem sikerült olyan jól.
2011. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja és kb 2hétig tart ki
2011. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem hónaljhoz, lábra stb jó.

nekem bikinivonalnál bevált.

amúgy bajuszhoz NE! nagyon kell vigyázni ott mit használsz, mert a krém nekem megerősítette!!! szóval én már gyantázni fogom, j9övőhéten megyek is. nekem a krém 1 hétig volt jó, de úgy hogy ha vasárnap leszedtem akkor jövőőhét vasárnap már megint kellett mert teljesen visszanőtt..

itt másoknak a gyanta 1 hónapig elég, reméleem nekem kitart 2-3 hétig..:)

2011. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kétségkívül a legfájdalommentesebb megoldás, de remélem azzal is tisztában vagy, és úgy kened magadra, hogy tudod hogyan hat: vegyi úton szétmarja a szőrt. nyilván ez a bőrödre is fantasztikus hatással van...és ha erre valami hidratálót kensz, az is előfordulhat, hogy az eltömött pórusok miatt jó kis szőrtüszőgyulladásokat is összeszedhetsz.

inkább borotva, az sem fáj, sőt, azzal mindent le tudsz szedni. krémnél előfordul hogy több szőrszál ottmaradhat.

2011. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!