Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nívea testápoló kerestetik....

Sz12 kérdése:

Nívea testápoló kerestetik. HELP (? )

Figyelt kérdés

[link]


Őt keresném! tudom, h van az az új design-os ugyanilyen (vagyis hasonló) sötétkék nívea, de én ilyet szeretnék vásárolni.

Láttam interneten, h lehet rendelni de míg a krém 1000ft addig a szállítás 1500 ft körül van.


2011. máj. 13. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
hmm..én is csak új-design-ban láttam,de teljesen ugyanez.háztartási boltokban szoktak lenni ilyenek.esetleg fodrászbolt
2011. máj. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm:)az új design-osból nekem a fehér van az ritka s***r:S tényleg teljesen ugyanaz? próbáltad már?

Köszönöm a választ, ment a kéz:)

2011. máj. 13. 23:18
 3/4 anonim ***** válasza:
ahogy a képen látszik ez is tej..az enyém is.és ugyanúgy kék.azt nem tudom megállapítani,hogy ugyanolyan jó-e mert a linkeden szereplő kiszerelésben nem próbáltam.de nekem bevált.vagy amúgy vannak azok a nivea tégelyesek..van az egész pici,biztos tudod..olyat lehet kapni nagyobba.az is hasonlóan néz ki,de az mondjuk sima krém.erre meg tej van írva.tehát később szívódik be,de jobban ápol.:)
2011. máj. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze tudom melyik:) mondjuk próbáltam de az eléggé, hogy is mondjam zsíros volt. de akkor ha nem találok ilyen régi fajtát akkor veszek egy újat, hátha ez is van olyan jó mint a régebbi:)

nagyon köszi a választ!:)

2011. máj. 13. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!