Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Régen milyen gyógymód volt a...

Régen milyen gyógymód volt a pattanásokra?

Figyelt kérdés
Inkább ilyen házi praktikákra gondolok,olyat írjatok.
2011. máj. 13. 23:54
 1/9 A kérdező kommentje:
*olyakat inkább
2011. máj. 13. 23:55
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A nagyim mesélte, hogy ő kamillafőzettel borogatta és elmúlt neki. Én is próbáltam, sokat segített de azért nem tett csodát.


Egyébként sem lehet párhuzamot vonni az akkor és a most között, hiszen akkor nem volt ez a sok felesleges kozmetikum ami csak tovább ront a bőrön. Aki sima vízzel, esetleg szappannal tisztálkodik, annak sokkal kevesebb pattanása van, mint aki használja ezeket a bolti "csodaszereket". Én átálltam és bevált. Olcsóbb is, szebb is az eredmény :)

2011. máj. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hmm,azért én a szappannal meg vízzel sz@rt se értem az én pattanásaimnál.Csak a bőrgyógyász által felírt szer ért valamit.
2011. máj. 14. 00:36
 4/9 A kérdező kommentje:

Igaz,hogy nekem ilyen szépek voltak:

[link]

2011. máj. 14. 00:38
 5/9 anonim válasza:
100%
Van egy házilag elkészíthető pakolás, élesztő, kb.szűk fél kocka meg egy kis mentolos fogkrém, összekevered, felrakod, száradás után lemosható, jó zsíros bőrre, és pattanások ellen is. Azt hallottam beválik. A másik amiről olvastam, hogy teafaolajjal kell kenegetni, bioboltokban kapható, igaz ez nem házi, de gondoltam hátha beválik.
2011. máj. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem sima pattanás, ne csodálkozz hogy a házi meg a bolti cuccok nem jók rá. Használd azt amit a bőrgyógyász felírt.
2011. máj. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

01:16


na és az olyanokkal mit csináltak régen?


És köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. máj. 14. 19:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Régen sem volt mindenkinek szép, tiszta arca.


Viszont az is igaz, hogy régen nem volt ennyi gyógyszer, ennyi junkfood, ennyi szmog, ennyi méreg a kozmetikumokban.


Úgyhogy emiatt is lehet az, hogy régen elég volt néhány gyógynövény, kevesebb volt a durva eset (de volt).

2011. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha minden reggel meleg vízzel megmosakszol mert az kitágítja a pólusokat és utána szappannal jól megmosod az arcod, és kész ezt 3x megcsinálhatod egy nap és szépen eltűnnek a pattanások.
2011. máj. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!