Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bajuszkámat kiszedhetem...

A bajuszkámat kiszedhetem (szemöldök) csipesszel is? Nem erősödik meg attól?

Figyelt kérdés
3napja legyantáztattam a bajuszkámat és ugye azota már kicsi kis szálak kezdtek kinőni a szám felett. azt kiszedhetem csipesszel?
2011. máj. 14. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
nem hinném..
2011. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá türelmed akkor szedd ki,erősödni nem fog.De szerintem a gyanta jobb lenne most is.
2011. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értme. jobb lenne igen, de nem akarok hetente kozmeitkushoz járni emiatt,igy inkább kiszedegetem..5perc és megvan,mivel itthon nem merném bevállalni a gyantázást.
2011. máj. 14. 15:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Te tudod,pedig lehet kapni gyantacsíkot,ami direkt bajuszra van.Csak felmelegíted,ragasztod és kész.

Szerintem Te is meg tudnád csinálni.

2011. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is szemöldökcsipesszel szedem, nem erősödik. Eleinte fájt, de hamar megszoktam és már olyan mint a szemöldökszedés
2011. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Erősödni nem erősödik:)

De nekem sem a türelmem sem a fájdalomtűrő képességem nem olyan mint a tiéd:)

2011. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy lehet kapni direkt erre gyantát de én már azt kiprobálta és nekem nemigazán vállt be. :) Maradok a csipeszelésnél és havonta egyszer azert elugrok a kozmihoz gyantázásra.:) Csak tudni szerettem volna hogy igy erősödik-e de,ha nem akkor jo:))
2011. máj. 15. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!